Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti kombinált vizsgálat,...

12.heti kombinált vizsgálat, TritonLife vagy Maternity Magánklinika? Valakinek tapasztalata valamelyikről? Sajnos amit a nőgyógyász ajánlott helyek mind telve vannak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én a Maternityn szültem, UH-t is ott csináltam, rendben volt minden.

A Triton az nekem olyan, mint egy jobb karban levő állami kórház, ráadásul sok a bunkó szakdolgozó.

2022. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat a ketto kozul inkabb maternity, de leginkabb egyikse. Genetikai uh-ra istenhegyire vagy czeizelbe mennek
2022. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg a rozsakert is jo
2022. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rozsakert, czeizel, istenhegyi egyik se tudott időpontot adni sajnos..
2022. júl. 18. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a Maternity online időpont foglalasi rendszerét: július 25-re ott még van időpont, ha az jó.
2022. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol jársz a terhességben?

Sajnos ezt nagyon előre kell foglalni. Én Egerben csináltattam, ott élünk, és ott az egyik magánorvos, aki tényleg jó, úgy be volt telve, hogy 5 hetek előre kellett időpontot foglalni.

Ahogy megállapították a terhességet, azonnal a 12.hetire, a 12.heti vizsgálat után meg még ott a rendelőben a következőre.


Ez a vizsgálat, ha rendesen végzik, 30-60 perc, nem tud egy nap megcsinalni belőle túl sokat.

2022. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En az elso varandossagomnal a Czeizelbe mentem az összes genetikai uh-ra (a TritonLife-ban született a kisfiam), viszont most a második babanal (azert mert ez picit közelebb van) a TritonLife-ban voltam a 12.heti genetikain es annak ellenére, h baleset/dugó miatt irdatlan módon elkestem, azt hittem, le is kell mondanom, az asszisztens maga hívott vissza, hogy inkább menjek oda késve, s varjak egy picit, de be fognak suvasztani. Ugy alakult, h maga a doki hívott vissza egy hónappal kesobbre, hogy valamit jobban szemügyre tudjon venni es bár akkor mar nem volt hely, mondta, h betesz betegek közé. A 19-20. Heti ultrahangra pedig betegség miatt csak másfél héttel elotte hívtam a call centert (ami nagyon késő) es a budai centrumban még igy is idoben találtak nekem helyet.
2022. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!