Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hangoktól hányinger?

Hangoktól hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom eldönteni hogy pszichésen van e de konkrétan a monoton zajoktól hányingerem van. Ilyen létezik??

Pl. A mosdóban a szagelszívó hangjától teljesen kivagyok …van hogy vödörrel az ölemben kell a wcn ülnöm… ami eddig soha fel sem tűnt ,hogy zajos lenne. Vagy pl a rádió kicsit hangosabban szól … Ha valaki folyamat telefonon néz mellettem videókat… ráadásul nekem a “reggeli rosszullét” egész napra kitart 😰10hetes vagyok . Volt valaki így? Mikor múlt el neki?


2022. júl. 19. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem terhesség nélkül is ez van. Úgy hívják, mizofónia.
2022. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudni meddig tart el. Nekem 15-30. hétig volt hányás, elején nem.

De hangoktól nekem nem volt, nekem a szagoktól.

2022. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem kellett semmi külső behatás, hogy hányjak, a csendes sötét szobába is ugyanúgy rosszul voltam. Mindenkinél más, és nagyon sokan szenvedünk ezzel a terhesség elején. Nekem kb a 17.hétig tartott, intenzíven a 15.ig. Általában a 12. hetet mondják amúgy, de nem garancia. Én szedtem Daedalont, az orvosom írta fel, mert semmi még a víz sem maradt meg bennem, az nagyon sokat segített, csak idegbeteg lettem tőle :D Nekem is egész napra kihatott.
2022. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon együttérzek veled, nekem csak. 14. hétig tartott kb a rosszullét, de hogy így mindentől. Konkrétan sorozatok és színészektől is!! És minden illattól/szagtól, nem úgy, hogy 1-2 kellemetlen szagtól, hanem mindentől, aminek volt bármilyen érezhető szaga. Teljesen hihetetlen ez az időszak, ha nem élem át, nem hiszem el.. kitartást kívánok, nekem speciel semmilyen praktika nem vált be, nem akarlak elszomorítani, de ezt ki kell bekkelni.
2022. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!