Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesség nem látszik...

5 hetes terhesség nem látszik ultrahangon?

Figyelt kérdés

Elméletileg 5 hetes vagyok (5+2 plusz-mínusz egy két nap, csak saját feltételezésem alapján) és az ultrahangon csak 14mm endometriumot láttak meg a jobb oldali petefészekben egy 2x1cm cisztát. Nagyon aggódok hogy mi lesz ebből. Volt másnak is hogy ennyi idősen még petezsákot sem láttak?

Június 9én volt meg utoljára, ovulációm nagyjából június 24-27 között lehetett valamikor utolsó együttlétünk 26-án reggel volt. Első pozitív tesztem július 6-án volt (digitális clearblue) és egy Predictor. A mai napon is csináltam egy predit amin a második csík már erősebb mint a kontroll így megnyugodtam erre az ultrahangon a nagy semmit látták csak 😭😫



2022. júl. 19. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon korán mentél, bőven ráér 7-8 hetesen is.
2022. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Suia

Ugyan itt tartok!igaz még nem voltam orvosnál de itt már petezsáknak kéne lenni!azert ennyire nem mentél sajnos korán!ovutol számolva 23-24 nappal már dobogni kéne a szívének!

Sajnálom de ez nem hangzik jól!

2022. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Túl hamar mentél, ezért szokás a 7-8. héten menni, ha nincs gond (gond alatt a vérzést értjük).
2022. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
5+0-nál üres petezsák volt csak, viszont nekünk inszemből lett így tudjuk a fogantatás pontos napját, szerintem korán mentél, ráérsz 6-7 hetesen, addigra kell szìvhangnak lennie
2022. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva megyek kontrollra. Baromi hosszú hét lesz. Azért mentem ilyen korán mert progi pótlást kellene kapnom de a dokim csak akkor írja ki ha méhen belül van a terhesség. Sajnos volt már méhen kívülim akkor viszont folyamatosan vérezgettem most szerencsére semmi ilyesmi nincsen
2022. júl. 19. 20:25
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Latszik harom hetesen is
2022. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Én anno 4 hetesen mentem (veszélyeztetett terhes voltam, nehezen jött össze és olyan munkahelyen dolgoztam, ahol kismamáknak nem ajánlott). Akkor az orvos csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. 2 hétre rá mentem vissza, akkor már volt szívhang. De jobb legalább 7. hetet megvárni, második gyerekkel csak 9 hetesen voltam először.
2022. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kerek 5. heti uh-n (ez nálam 100%, mert lombikbaba) már volt petezsák (5.2 mm). De még a következő hétin is körülnéztek, nincs-e még egy. Nem volt.
2022. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most jobban jönne egy kis bíztatás így szívesebben olvasnék olyan sztorikat ahol 5 hetesen még nem láttam semmit egy héttel később viszont igen.
2022. júl. 19. 21:13
 10/21 anonim ***** válasza:

Itt a kérdező úgy volt, mint te, és 1 hét múlva már volt petezsák:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2022. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!