Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesség nem látszik...

5 hetes terhesség nem látszik ultrahangon?

Figyelt kérdés

Elméletileg 5 hetes vagyok (5+2 plusz-mínusz egy két nap, csak saját feltételezésem alapján) és az ultrahangon csak 14mm endometriumot láttak meg a jobb oldali petefészekben egy 2x1cm cisztát. Nagyon aggódok hogy mi lesz ebből. Volt másnak is hogy ennyi idősen még petezsákot sem láttak?

Június 9én volt meg utoljára, ovulációm nagyjából június 24-27 között lehetett valamikor utolsó együttlétünk 26-án reggel volt. Első pozitív tesztem július 6-án volt (digitális clearblue) és egy Predictor. A mai napon is csináltam egy predit amin a második csík már erősebb mint a kontroll így megnyugodtam erre az ultrahangon a nagy semmit látták csak 😭😫



2022. júl. 19. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem láttak semmit, én is rossz előzmények miatt mentem korán. Viszont ezzel együtt 5+3, 5+5-nél mennem kellett hcg vérvételre (azért így, mert pont hétvége jött az első uh után). Ott látszott szépen a növekedés üteme, úgyhogy nem is kellett visszamennem, csak 7+1-nél, akkor már volt szívhang, 6+5-nek mérték. Utána 9+4-nél már 10+0-nak mérték. Ma megyek 12 hetes genetikára, elvileg ma 12+5 vagyok, de eddig minden rendben van. Ja, és úgy nem látszott semmi 5+0-nál, hogy programozott teherbeesés, uh követett, tehát pontosan tudjuk, hogy a ciklus 13.napján volt a megtermékenyülés.

Menj el magánban 3000 Ft-ért ma meg 2 nap múlva hcg vérvételre, akkor látod, hogy duplázódik e, úgy könnyebb lesz végigcsinálni a hetet. :)

2022. júl. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Értem ,hogy pozi megerősítésre vágysz de sajnos az nem mindig van!

Sokan a földön járnak!

Az ,hogy a predi erős már várható volt mivel egy nagyon érzékeny teszt így hamar egyforma erős lesz!nem kell sok hcg hozzá!

Több vetélés után sajnos én nem vagyok pozitív ember!elég ritka ha elmaradásban van egy ennyire pici terhesség és abból utána jó lesz. Tenyleg legalább egy pici petezsák már jó lenne ha ott lenne!

Annyit nézethetnél ,hogy 2 napnta hcg és ha legalább duplázodik az jónak számít és van remény!

Kivánom ,hogy 1 hét múlva legyen ott!

2022. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 5+2 naposan latszott az embrio es h pulzal a szive. 1 het mulva vt szivhang is . A hetek, napok szama tuti mert lombik
2022. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Megvolt reggel az uh! Minden rendben 1 petezsákot láttak benne szikhólyaggal és embriókezdeménnyel valamint ezen kívül még két kisebb petezsákszerű képletet amire azt mondta a doki hogy bármi lehet belőle lehet felszívódnak lehet hogy baba lesz azokból is. Augusztus 9én megyek újra uh-ra ott kiderül hányan laknak bent.
2022. júl. 25. 15:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez remek hír, gratulálok! 🙂
2022. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hírek,gratulálok :) majd írj, hogy mi történt a következő vizsgálatnál :)
2022. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy ? Hogy alakult ? Lett második baba is ?
2022. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Vagy harmadik is, hisz azt írta a kérdező, hogy még kettő kezdemény volt az egy biztosan látható mellett. 😃


Engem is érdekelne, mi újság vele.

2022. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Augusztus 9-èn 9mm petezsákot láttam 3mm embrióval szívhang nélkül rá kèt hétre semmit nem nőtt így missed ab lett, hétfőn műtenek.
2022. aug. 25. 10:28
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja igen aug 9én már 9 hetesnek kellett volna lennem minimum így tudtam hogy a 3mm embrio minden csak nem jó mert az 2 hetes lemaradás úgy hogy a fogantatás +-1-2 napot leszámítva biztos, de még ha nem lenne biztos a pozitív hcg teszt miatt sem lehetett későbbi a fogantatás.
2022. aug. 25. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!