Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz kontra fiatal terhess...

Abortusz kontra fiatal terhesség? Ki mit javasol?

Figyelt kérdés

Megbánta valaki az abortuszt? Sokszor feltettétek magatoknak azt a kérdést mi lett volna ha? HA visszalehetne fordítani az időt akkor is ezt az utat választottátok volna? ÉS aki fiatalon szült (17-20éves korig) megbánta? Inkább az abortuszt választottátok volna?

nagyon kétségbeesett mami (18éves)


2010. szept. 21. 20:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%
08:40-nek Le a kalappal, hogy van még ilyen tudatos, kötelezettséget vállaló 19 éves a mai világban, akinek még a valódi értékek fontosak!!!
2010. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok szép választ! Nagyon félek , hogy szüleim mennyire fognak hisztériát csapni ez miatt.A legelső gondolatuk az lesz h nem vagyok normális!De az biztos hogy mindent meg fogok tenni h megtartsam a picit!Megbánni soha nem fogok azt mát most tudom!
2010. szept. 22. 17:08
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Szia én 17éves vagyok, és 25hetes terhes.

Nem érdekel mások véleménye, anyagilag nem lesz problémánk, mert párom dolgozik, jól keres. Szüleim is szívesen segítenek ha szükség lesz rá esetleg.

Nekem is mindenki az abortuszt javasolta, de nem lett volna szívem megölni.

Itt rugdos a pocimban, mára mindenki elfogadta őt.

Imádom, és a pici mellett lehet érettségizni levelezőn.

Akik annyira abortusz pártiak, öljék meg ők a gyereküket, ne erőltessél másokra a véleményüket!

Pár ismerősömnek volt, mai napig tudja hogy mikor hány éves lenne a gyereke.Ás megbánta a döntését!

2010. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó vagyok.Hiszti nálunk is volt, sírás kiabálás....

De mára elfogadták, támogatnak, és várják a picit.

Csak hagyj nekik időt megnyugodni!

2010. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi lett veled?

Sikerült valahogyan dönteni?

Remélem minden rendben van, és megtarthatod a Babád!

Írj, mi van veletek?

2010. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap volt a műtét!Jól vagyok fizikailag nincsen semmi bajom lelkileg próbálok nem rá gondolni és folytatni az életemet. Sokat tudtam beszélgetni erről olyan emberekkel akik igazán meghallgattak így könnyebb feldolgozni,idővel minden rendben lesz a lelkemben is!


Köszönök mindent!

2010. okt. 2. 12:30
 27/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi van veled azóta? Hogy, érzed, jól döntöttél? Mit tanácsolnál annak, aki ugyanebben a cipőben jár?
2015. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!