Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhesen covid ? A...

32 hetes terhesen covid ? A többit leírtam lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

32 hetes terhes vagyok,3szor oltattam terhesség előtt!ma reggel pozitív lett az itthoni covid tesztem.

Tegnap este elment kb. 2-3 órára a szaglásom,ízlelésem.Náthás vagyok,kicsit köhögök.Teljesen mint egy enyhe megfázás.

Hívtam a dokit azt mondta hogy teszteltessek (pcr),a babát nem befolyásolja a covid.

Nem igazán nyugodtam meg.

Tapasztalatokat és tanácsokat szívesen vennék,köszönöm előre is .



2022. júl. 21. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem első heteiben voltam covidos, konkrétan a pozitív teszt után másnap betegedtem meg. Láz, szaglás, izeleles elmenés, minden volt. 4 hétig voltam otthon. Utána sokáig nagyon fáradt voltam, együtt a covid és a terhesség okozta fáradtság, de a babának semmi baja nem volt. Zavartalan terhesség és már 10 hónapos lassan a picur.
2022. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rokonom szülés előtt 1 héttel lett covidos. Nem lett semmi bajuk :)
2022. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy írtatok, megijedtem nagyon...

Férjem és a nagyfism negatívak...

1es,mivel kezelted a tüneteket?

2022. júl. 21. 12:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Én minden betegségre és fájdalomra algopirint szedek, hacsak nem mond mást az orvos, de itt ő is azt javasolta. ( alapból nagyon ritkán veszek be bármilyen gyógyszert) Szerencsére lázam csak 2 napig volt, tehát nem igazán kellett gyógyszer, inkabb csak pihenés, illetve valami nagyon homeopátiás köpteto, de a nevére nem emlékszem sajnos. A köhögés elég sokáig elhúzódott, ezért nem engedett az orvos várandósan vissza a munkába, de gyógyszeres kezelés nem igazán kellett
2022. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 22.hét környékén lettem covidos, január elsején. Jól indult az év. Kicsit kapart a torkom, taknyos voltam, még fáradt, és 1-2 napig nem éreztem a szagokat. Szerencsére ennél durvább nem is volt. Alapból ritkán vagyok beteg, és akkor is max 1-2 nap alatt túl vagyok rajta, de ennél eltartott 1 hétig is, mire elmúltak a tünetek. Herbal Swiss termékeket használtam. Forró ital, orrspray, szopogatós tabletta.
2022. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Csajok,

5ös azóta is minden rendben veletek?

2022. júl. 21. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden rendben. Azóta már 2 hónapos a kisfiam. :)
2022. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Ha be vagy oltva nagy baj nem lehet. Én is be voltam hárommal, enyhe náthaszerű tüneteim voltak, a baba is egészséges azóta is.


Ismerősöm egy oltást vett fel utána lett covidos, ő elvetélt 23. héten.

2022. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Én nem voltam beoltva, mégsem voltam rosszabbul, mint egy sima influenzanal, a gyerekem is makkegészséges.
2022. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok,örülök ,hogy mindegyikőtöknél szerencsésen alakult. Remélem nálam is így lesz,ma "csak" orrdugulas,nátha volt,meg íz-szag elvesztése de az is csak kb 1,5 órára.

Köszi,hogy írtatok!

2022. júl. 21. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!