Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon Genetikai Uh es...

Miskolcon Genetikai Uh es Kombinalt teszt?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a Magzatom Diagnosztikaval, Dr Fulop Viktor? Oket neztem ki a 12. heti UH-ra, illetve kombinalt tesztre. Erdemes kiterjesztett kombinalt tesztet csinaltatni? Esetleg mas megbizhato doki Miskolcon?

Illetve hany hettel korabban kerjek idopontot?



2022. júl. 23. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4,6 válaszoló vagyok.

28 éves voltam amikor az első gyerekkel voltam terhes, most pedig 31 vagyok.

Én amikor kértem hozzájuk az időpontot akkor mondtam hogy 12 hetes genetikai uh-ra szeretnék menni, és kiterjesztett kombinált tesztet is kérek. Kérheted csak simán az uh vizsgálatot, kombinált teszt nélkül. De kérheted úgy is hogy kombinált tesztet kérsz, és ebben benne van az uh vizsgálat is. De ha felmész a www.magzatom.hu weboldalra, ott mindent infót megtalálsz, hogy melyik vizsgálat mit tartalmaz és mennyibe kerül.

2022. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom, holnap felhivom oket.
2022. júl. 24. 19:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, boldog babavárást😊
2022. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kombinált teszt az egy alapos uh (genetikai uh) plusz egy vérvétel, ami kettő hormont néz, amiből lehet következtetni bizonyos genetikai betegségekre.

Az uh kötelező, a vérvétel rész nem.

2022. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!