Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt szerint...

Terhességi teszt szerint babát várok, orvoshoz szeretnék menni. Szerencsi vagyok. Menjek be simán csak a rendelőintézetbe, vagy inkább keressek orvost Miskolcon a Megyei kórházban? Tud ajánlani valaki orvost?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Eloszor a korzeti vedonohoz kell menni, o ad kiskonyvet es ellat mindenfele infoval hogy mikor milyen vizsgalat varhato, utana menj az SZTK-ba ahova tartozol es ott kerdezd meg mikor van terhesgondozas, valassz egy dokit, jelenj meg es kesz, nem kell maganrendelokbe jarni, hacsak nem szamit neked a penz, ki van ez jol talalva, nekem semmi bajom sincs, a 9. honapban vagyok, egy fillert nem koltottem magandokira, minden korhazi vizsgalatra, vervetelre elmentem, mindig kaptam beutalot a terhesgondozason, kozben konzultaltam a vedonommel, jott sokszor latogatoba is, tehat ennek ez a menete, ha esteleg dokit szeretnel, akkor is eloszor a vedono kell mert kiskonyv nelkul nem csinalnak semmit, abba vezetik bele a fontos vizsgalatok eredmenyet a leletekkel egyutt, amiket majd szuleskor meg kell mutatni. Sok sikert es gratulalok!!
2009. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!+tesztem után még aznap du elmentem az sztk-ba ahol megállapitotta a doki,hogy látható a petezsák.1 hét múlva rendelt vissza akkor már volt szivhang.Én utána mentem a védőnőhöz,mert a lelet amit a doki ad és rajta van,hogy élő embrio,azt kell vinned a védőnőhöz.És meg is kapod a kiskönyvet.+ a beutalót a laborba.Nekem igy volt.Én azóta is az sztk-ba járok ahoz a dokihoz és nagyon szeretem.Lenne magánrendelésre is pénz,de azt a babára költjük.Én márc.20.-án menstruáltam utoljára és április 28.-án volt szivhangunk.Állitólag április 3.-án készült a kislányunk.Remélem minden rendben lesz.Majd ird meg!30 hetes km
2009. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A védnőhöz csak orvosi papírral lehet menni, ami igazolja az élő embriót! azzal még bőven ráérsz, meg úgyse állna veled szóba még!


Most elég ha elmész SZTK-ba vagy a kórházba szakrendelésre, elküldened UH-ra és ha majd megállapították a terhességedet és a korát, ráérsz akkor orvost keresni magadnak!

Célszerűbb ha abba az intézménybe választasz orvost, ahol szülni fogsz. Ha Miskolcon a megyei kórházba fogsz szűlni, onnan keres egy orvost magadnak, aki szimpi!


Sok sikert!

2009. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Szerencs-környéki vagyok. szerintem ne menj oda sz SZTK-ba!!!! Sőt, én azt mondom a megyeibe se menj. Nem vagy köteles ebből a kettőből választani. Én a semmelweisbe járok Dr. Steierhofferhez, de van ott még néhány jó orvos. Pl: Dudás Ernő, Sándor Csaba, Szemán György.Arról nem is beszélve, hogy mire te fogsz szülni, addigra át lesz adva a szép új szülészet.

Nem véletlenül választottam én is a Semmelweist. Szerencsen csináltathatod majd a vérvételeket(én is ott csináltam), de hidd el jobb, ha Miskolcra jársz be.

Amúgy mindenki azt mondja, hogy sokkal jobb ott szülni, mint a megyeiben.

2009. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltatok!
2009. okt. 19. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
SZIA!!!csatlakozom a többiekhez elöször sztk-ba meny aztán védönö!!!ne fogadj orvost mindenkitöl csak panaszt hallok 40-50ezer ft-ot adnak és szó szerint le vannak sza....a!!!én nem fogatdta nem is fogok ha majd szülök akkor 10ezret adok a szülésznönek meg valamennyit az ápólónöknek!!!jo babavárást!!26hetes mami
2009. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!