Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Megyei Kórházba...

Miskolcon a Megyei Kórházba hogy működik a genetikai UH és a kombinált teszt?

Figyelt kérdés

Az orvosom elküldött Miskolcra Genetikai UH ra , és szeretné ha kombinált tesztet is csináltatnék , aminek az ára 20.000 ft , ahogy ő mondta. De ez hogy működik ? kérnem kell előre időpontot , vagy csak oda megyek ha rendelési idő van ?! Első babás vagyok , nincs tapasztalatom.

11 Hkm


2015. jan. 6. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a kombinált teszt "felesleges". sok a téves eredmény. nekem se csináltak. egyszerű 12 hetes uh. de genetikai uh-t csak 18 hetesen csinálnak. hova szalad a doki ennyire előre? :O a kombinált teszt meg annyi,hogy meg uh-nak és vért vesznek. de a 12. héten meg fogják nézni a nyaki redőt a kicsinél. ha az 3 mm alatt van akkor nagy valószínűséggel nem lesz dawn-kóros. ez a kombinált teszt is ugyanezt mutatja ki csak pénzbe kerül. jó fogás,hogy lehúzzák az ember pénztárcáját... az AFP vizsgálatot se véletlenül törölték el. magadnak pénzért megcsináltathatod,de annyi téves eredmény volt,hogy az nem igaz. anyának a két tesómnál rossz értéket hozott ki és makk egészségesek voltak ő meg végig rettegte a 16. héttől a szülésig hátralevő időt,hogy mi lesz..
2015. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget!:) és azt nem tudod,hogy mehetek időpont nélkül UH ra , vagy szükséges előtte időpontot kérnem ? Igazából azt sem tudom , hogy milyen orvosok vannak ott , vagy hogy kihez menjek mert semmi ilyenről nem beszélt a drága orvosom. :)
2015. jan. 6. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Mindennap 11 órától van a Seimmelweis kórház szülészetén,ugyanakkor mint a 18 hetes geneteikai ultrahang.

Nem kell időpont,kiskönyvet sem kell beadni.

Érkezési sorrendben megy.

Figyelj oda nehogy megelőzzenek,sajna szokásuk az embereknek.

Egyszer szólítanak egy 18 hetest,mert nekik be kell adni a könyvüket,utána mehet aki sima ultrahangra megy.

2015. jan. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Engem is most ez foglalkoztat, de nem tudom, hogy megéri-e meg csináltatni. :(

Egyébként szerdai napon elmész a Megyei Kórházba a főépületben lévő genetikai vizsgálatra (nem kell időpont) és ott a főorvos mindent elmagyaráz.

A Semmelweis Kórházban egyébként nem érkezési sorrendben történik az UH-os vizsgálat, ez ki is van írva.

2015. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de érkezési sorrendben megy. én is oda járok és hiába ki van írva hogy nem úgy van... én is megjártam. egyedül a 18 hetes uh van úgy,hogy név szerint szólítanak.

a lényeg annyi,hogy a 18 hetest leszámítva odamész pl a semmelweisbe,(ott kulturáltabb egy fokkal mint máshol) és kivárod a sorod. én oda járok mindig ha megyek megkérdezem ki jött előttem utolsónak és tudom hogy na utána akkor én jövök. bent elkérik a kis könyvedet van bent egy asszisztens aki gépel meg egy uh-os orvos. kérhetsz képet is az most a semmelweisbe 1000 ft,be lehet csekken is fizetni meg ott is rögtön. a 18 hetes uh megy úgy hogy kijönnek és kérdezik hogy ki ment genetikaira és oda adod az utolsó leletet amit ott kaptál, ez ha nincsen baj akkor a 12 hetes uh papírja. szólítanak és bemész de a kis könyv ott is kell majd bent. ez a kombinált meg az én szempontomból szerintem felesleges mint ahogy azt leírtam először is :)

2015. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A megyeibe hánytól van az UH ?
2015. jan. 8. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy 8-tól mint az orvosi rendelések.
2015. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Genetikai UH, keddi napon van 11-13h. között. De hívd fel őket és lehet, hogy máskor is mehetsz.
2015. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem tudom olvassátok-e még?De azt szeretném kérdezni,hogy a 12 hetes ultrahangon genetikai ultrahang lesz? A Semmelweis kórházba megyek majd kb. 2 hét múlva... S hány órától van? Segítenétek légyszi... Köszönöm
2016. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!