Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon védőnő?

Miskolcon védőnő?

Figyelt kérdés
Miskolcon csak a kórházba tudok bejelentkezni védőnőhöz várandósan vagy van lehetőség a területihez is menni? Háziorvosom a város másik végén van, ezért szeretnék egy közelebbit választani, de az nem jelent gondot, h lakcím szerint nem ide tartozom? Hány hetesen mentetek elöször a védőnőhöz? Mikor töltik a kiskönyvet?

2022. júl. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a lakóhely szerinti védőnőhöz lehet bejentkezni.
2022. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A valós lakóhely számít, nem a bejelentés szerinti. Ha tudod hogy babát vársz, hivatalosan meg is állapította a doki akkor irány a védőnő.
2022. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő nem választható.

Valós lakóhely ( nem a bejelentett) szerinti területi az illetékes.

2022. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

10 hetesen mentem, akkor adta oda, onnan mindig odaadtam minden vizsgáló orvosnak, magán genetikain is.


3.

2022. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kisvárosban lakom, és itt is van 3 védőnői körzet. A tartózkodási helyem (ami nekem ténylegesen is a bejelentett lakcímem) szerintihez kell mennem. Ahogy neked is.


Itt tudod utcakereső alapján megnézni, kihez tartozol. (A tartózkodási helyedet nézd, tökmindegy, hova tartozol háziorvoshoz vagy a lakcímkártyádon milyen cím van)


[link]

2022. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg is kerestem, hogy kihez tartozom.
2022. júl. 23. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!