Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 pozitív, 2 negatív teszt....

2 pozitív, 2 negatív teszt. Melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt 2 nappal predictor early pozitív, nem várt reggelén facelle pozitív, egy nappal később pedig clearblue és x-epil negatív. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2022. júl. 24. 09:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta duplázódik a hcg ha minden rendben van.Ha nem lesz pozitív akkor sem akkor nem sikerült valószínű.Elmehetsz 1 hét múlva hcg vérvételre is,az érdemleges választ ad a kérdésedre.A tesztekkel pont ez a baj hogy sokszor bizonytalanságot szül és ettől stresszel az ember néha feleslegesen.
2022. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet még nem volt azokhoz elég hcg, hiszen azok 25os tesztek.

jegyezd meg és tanulj belőle ha esetleg most nem is marad meg a baba, hogy főleg az elején egyféle tesztet használj. pont azért, mert azon tudod követni, hogy erősödik e, vagy sem. lehet az is hogy kicsit később volt az ovu, ezért a nemvárt napja is csúszik kicsit. tesztelj 2-3 nap múlva és kiderül, ha addig nem jön meg.

2022. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebből így még bármi lehet,de hogy kicsit megnyugtassa lak,nekem mind a 4 gyerekem úgy született,hogy a 10-es tesztek a nemvárt napján pozitívak lettek,a 25-ösön akkor még semmi nem volt.Azt nem tudom mikorra mutatta volna ki az is,mert később nem csináltam tesztet,hanem kívántam az orvosi vizsgálat időpontját,amit kb a 8.hétre kértem.Úgy voltam vele,hogy ha nem jön meg akkor örülök,ha még mégis, akkor még így jártam.
2022. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
Èn a pozitìvnak hinnèk. Fals negatìv terhessègi teszt előfordul, fals pozitìv nagyon ritka.
2022. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nem feltétlenül igaz, amit írsz, mert az valóban lehet, hogy pozitív VOLT, de ha nem erősödik, akkor lehet kémiai terhesség is simán. Az meg, hogy a pozitív tesztek után lett kettő negatív is, szerintem egyáltalán nem ad okot a bizakodásra sajnos.
2022. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Vettem ma egy facelle tesztet az összehasonlíthatóság miatt. Halványabb a második csík! Valószínűleg ez ennyi volt 😔
2022. júl. 25. 08:34
 17/21 anonim ***** válasza:
sajnálom kérdező :(
2022. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Az én vizeletsugaras Facelle tesztem ilyen volt a nemvárt napján. Most kilenc hónapos a kisfiam!

Meg ne veszítsd el a reményt! 🥰

2022. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
*Még #18
2022. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de sajnos nem maradt meg a baba 😔
2022. júl. 29. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!