Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen "idősen" kezd el...

Ki milyen "idősen" kezd el babaholmit, felszerelést nézegetni?

Figyelt kérdés

Még 4 hónaposan sem merek és akarok bemenni babaáruházba, boltba, főleg hogy korom miatt várom a genetikai eredményeket.

... és még csak nem is konkrétan a vásárlásra értettem a kérdést ...


2010. szept. 22. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most vagyok a 13. hétben, és már most nézegetem őket, mivel itthon vagyok veszélyeztetett terhesként és sokszor unatkozom.

Egyelőre megnézem, hogy mi, hol, mennyibe kerül, feltétlenül kell-e az új, vagy jó-e a használt, úgy megéri-e az árát stb.

Nagy dolgokat csak a félidő után tervezem, hogy megvesszük. Elég sokan ígértek dolgokat, meglátjuk, mit kapunk belőle, ahhoz mérten vásárolunk.

2010. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetesen vettem neki egy napozót. nagyon jó volt! 2. baba, úgyhogy mindene megvan, csak jól esett.

AMúgy szerintem a 16-18. heti vizsgálatok után már nem árt körülnézni. Én 7 hós voltam, amikor bevásároltunk. Nem akartam a végére hagyni.

2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 26-28 hetesen kezdtem el vásárolni, viszont előtte már agyba-főbe bújtam a netet, hogy tájékozódjak, lássak akciókat, "feltérképezzem a terepet". A babakocsi vásárlás volt nekem a leghosszadalmasabb, mert nagyon-nagy a kínálat és nem tudtam mi lesz jó, úgyhogy érdemes nézelődni jó előre. Nekünk a 36. hétre megvolt minden, nem vettünk meg mindent egyszerre, nem kapkodtuk el, sőt addig még jó is volt bababoltokban járkálni. Most, az utolsó hónapban már viszont egy kenyérért sincs kedvem elmenni. :)

38 heteske

2010. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik gyerekemet várom, és úgy gondolom, hogy nyugodtan nézelődhetsz, vásárolhatsz a babának. Attól nem lehet semmi baja, ez csak babona. Ha baj lesz (márpedig nem lesz!!!!!!!!!!!!!!), akkor úgy is megtörténik,ha vásárolsz, ha nem!

Mindig legyél pozitív!!!

2010. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van már egy 10 éves gyermekem és bizony szép emlékek kötnek a babaholmikhoz, de most ahogy említettem, annyira félek, hogy csak álom marad ez a baba. Nagyon sok baj és csalódás ért már, így tudatosan nem ringatom magam nagy "álmokba".


A babakocsi azért izgat, mert 10 év alatt sokminden megváltozott funkciójában és mindenben...


Bár azért nem nézegetem tudatosan, a reklámújságban veszem szemügyre egyelőre.


Azért jó olvasni, hogy vannak nálam rugalmasabb kismamák. :-)

2010. szept. 22. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első babámat várom, 16 hetes vaygk és nekem meg az a problémám, hogy most van 50%-os kedvezményem az egyik bútorboltba, de babonából nem merek vásárolni, na meg a nemét sem tudom még.
2010. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen vásároltunk be mindent egyszerre.
2010. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!