Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaholmit keresek. Írnátok...

Babaholmit keresek. Írnátok nekem linket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még csak 5 hetes kismama vagyok, de szeretnék tájékozódni az árakról stb. Küldjetek nekem linkeket legyetek szívesek!!!!!

Nagyon szépen köszönöm:))

Ja meg mekkora ruha kell egy újszülöttnek, milyen babaágy, babakocsi, pelenkázó, hordozó stb???


Előre is köszönöm a válaszokat:))


2011. máj. 28. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

www.babastore.hu

www.vampiregang.com

www.bamby.hu


De ha beírod google-be akkor kiad milliónyi oldalt. Egyébként általában 56-os méretet vagy 0-3 hó

2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia:)

Köszönöm. Tudom, de ott nem írják, hogy miből mennyi és milyen kell:))

Köszi még egyszer:))


Ha linket nem is írtok, de a kérdésre válaszoljatok!! Előre is köszönöm:))

2011. máj. 28. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt egy kelengyelista:

[link]

De persze szelektálhatsz vagy tehetsz is hozzá.

Mi ruhákat ismerősöktől kaptunk mindenféle méretben, meg turiban vásároltam. Na meg mindig nézem az auchan-tesco leértékelt részlegét. Már nagyon sok kisruhája van. Az árak attól függenek, hogy mennyit szánsz rá, újonnan veszed, vagy használtan. Nagyon kevés pénzből is ki lehet jönni, ha ügyes vagy :)

2011. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!:)
2011. máj. 28. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes új ruhákat venni,1-2 hét alatt kinövi.

A használtak is nagyon jók,némelyiken nem is lehet látni,hogy használt.

2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2011. máj. 28. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha fiad lesz, vannak eladó ruháim, jó áron, és jó állapotban, Bp-en. Írj privit ha érdekel!
2011. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, mim lesz, de ha megtudom írok:) Köszi:))
2011. máj. 28. 23:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Vatera,Expressz.hu,Apród.hu,TeszVesz stb...,mi is innen szereztünk be sok mindent,nem csak ruhákat,hanem pl:pelenkázókomódot,ágyat...stb.
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb, és JÓ pelenkák:

[link]

szoptatási eszközök:

[link]

ágynemű:

[link]


Javaslom az AVENT-es cuccokat. nem túl olcsó, de kifejezetten gondolnak a hasfájós babákra, szelepes cumisüveg-cumikkal.. Hasznosabb mint a rengeteg tabi a babának!!!!

[link]


egyéb cuccok:

[link]


És, amik még olcsó, és szép dolgok, kezdve a bútoroktól, az IKEA-ban bármit megtalálsz!!!!


Bea

2011. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!