Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiságyat, babakocsit, babaholm...

Kiságyat, babakocsit, babaholmit tudtok Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Hála a sok segítőkész embernek, sikerült- sikerül egyre több dolgot beszereznem a kisfiamnak. De sajnos amik igazán nagy kiadást jelentenének nekem, mint pl. a babakocsi, kiságy, azokat eddig nem sikerült még...:(Voltak felajánlások, de nagyon messze tőlem. És a fuvardíj.... Hát eléggé sokban van. Arra kérném a kecskeméti olvasókat, ha esetleg valakinek van felesleggé vált kiságya, babakocsija, vagy bármi, ami jól jön egy újszülött pici fiúnak, kérem gondoljon ránk. Május közepén megszülöm a kisfiamat, akivel sajnos egyedül maradtam és az apja nem hajlandó támogatni. Így önerőből semmire sem futja! Soha nem kértem semmit, sőt, ha tudtam, én adtam. De most kilátástalan a helyzetem és sajnos kimondhatom, hogy rászoruló lettem!!! :(
2010. ápr. 22. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A védőnő segítségét próbáltad már?

Elvileg Ő is tudna adni ezt-azt, ami a babának kellene, beszélj vele biztos segít!

2010. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Beszéltem a védőnővel, de azt mondta, leginkább a ruhákban tud segíteni,mert azokat beviszik hozzájuk páran...:(

2010. ápr. 22. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom hogy egyedül maradtál, de ha megszületik a kisfiad hidd el kárpótolni fog mindenért. Kecskeméti vagyok a napokban szétnézek itthon miket tudnék adni hogy segítsek és ígérem jelentkezem.

Kitartás, minden jóra fordul majd!

2010. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:(
2010. ápr. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!