Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amelyik baba a pocakban...

Amelyik baba a pocakban nagyon aktív (gyakorlatilag éjjel-nappal mozog) az könnyebben megszületik?

Figyelt kérdés

36+4 hetes vagyok, és a kisfiam rettentő aktív baba.

Mi a tapasztalat, könnyebb a világra hozni ezeket a babákat azokkal szemben akik lustábbak?


2010. szept. 22. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is aktív babám volt, és nagyon hosszú, fájdalmas szülésem volt....
2010. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem lusta babám volt, könnyen szültem nagyon hamar.
2010. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Mellesleg az én kislányom egész nap nem hagyott békén. Másfél napot vajúdtam.
2010. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam aktív volt bent 12 óra alatt született meg...

De idekint is aktív 20 hónapos egész nap pörög...

2010. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen osszefugges nincs.

Az elso babam nem vitte tulzasba a mozgast, 3 ora vajudas utan szuletett kozel negy kilosan gatmetszes nelkul. Kell ennel konnyebb szules?

A masodik babam ejjel-nappal mozgott, allandoan boxolt, hihetetlen volt es mindenki szornyulkodott, mert kivulrol is extrem modon latszott. Akkor a szules 2 ora lett kitolassal, vajudassal egyutt, szinten nem volt gatmetszes, viszont 60 dekaval konnyebb volt a baba, hosszu, vekony.

En inkabb annak tudtam be a nagy mozgast, hogy a 2. fiam kisebb volt, talan jobban elfert es nagyobb lendulettel tudott mozogni.


Kint epp ellenkezo a helyzet: a nagyobbik energiabomba, veszgolyo, allandoan megy, meg sem all, nagyon aktiv.

A kisebbik gyors labu, de megfontoltabb. Egyenlore.

2010. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon mozgékony kis lurkó volt, és sikerült is addig ficánkolnia, míg magára tekerte a köldökzsinórt. Így császárral született.

Születése után is egyébként ugyanilyen ficánka maradt.

2010. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én fiam is nagyon aktív volt.Állandóan, még éjjel is sokszor keltem fel miatta,hogy rugdos.Aztán tágulás hiányában császárral született.

Most két éves,és több emberes csöppség,nincs még egy ilyen ördög mint Ő! :) Szóval az aktivitása megmaradt! :)

2010. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jázmin anyucija ***** válasza:
Lányom nagyon mozgékony volt, de nehezen szültem. Most a fiam is éjjel nappal mocorog, nagyon bízom benne, hogy könnyebben világra jön. Szerintem semmit nem számít a szülésnél.
2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pedig abban reménykedtem hogy könnyű-gyors szülésre számíthatok... :)

Na, majd megírom hogy összejött-e. :))

2010. szept. 23. 08:34
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jelentem összejött! :))

3 óra alatt jött világra a kisfiam, és megcáfolva a magzati aktivitását, nagyon nyugodt baba!

2010. nov. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!