Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a terhesség...

Van itt olyan, aki a terhessége alatt nagyon sokat stresszelt, sírt, és egészséges babája lett?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és a társam elhagyott, összezuhantam és nem tudom mikor leszek túl rajta. Nagyon sokat sírok, minden percben rá gondolok, a babával nem tudok foglalkozni.

2022. júl. 28. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
36 hetesen meghalt egy közeli hozzátartozóm, előtte egy héttel kiderült, hogy nagypapám rákos. Előtte is voltak stresszhelyzetek, de át kell esni rajta minnél pozítivabban.
2022. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Van.



7 hetessel mit akarsz foglalkozni?

2022. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én, az utolsó trimesztert végig stresszel és sírással töltöttem nem részletezném miért. Egészséges kislányom lett, már 16 hónapos.
2022. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb háború alatt is születik gyerek, és ugyanannyi az egészséges, mint békeidőben.

99% a genetikán múlik. Nagyon durván kell beavatkozni, hogy ezt befolyásolni tudd. Egyes gyógyszerek, drogok, alkoholizmus, stb. És sok esetben így is egészséges gyerek születik! Más meg a széltől is óvja magát, kiló számra eszi a vitamint, de a természet belenyúl a fejlődésbe.

Meg ezt most egy enyhe autista kisgyerek anyjaként kérdezem, hogy mit tekintünk egészségesnek? Szerintem az én fiam az, csak más. Hiszen jókedvű, legtöbbször kiegyensúlyozott, jól eszik, jól alszik, nincs semmi fizikai rendellenessége. Kicsit kétballábas, lassan tanul beszélni, többet kell küzdeni minden sikerért, de megoldjuk.

2022. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Oké, sírd ki magad. De utána foglalkozz a magzattal, ami benned van. Elhagyott a párod. Biztos megakarod tartani azt a magzatot?

Most még megváltoztathatod a jövődet.

2022. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom. Én is nagyon stresszes voltam, de a kislányom szerencsére egészséges lett.
2022. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

7 hetes magzattal hogy kell foglalkozni?😲


Egyébként nem lesz ettől baja, de neked fel kell dolgozni. Kérj segítséget, ez lehet egy barát vagy barátnő, családtag is.

2022. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
abortusz még lehet. jöjjön a piros X
2022. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
@4, annyira egyetértek!!!
2022. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
#8 Én is erre gondoltam, csak nem mertem javasolni. 7 hetes még időben van. Ha az apa lelépett, borítékolható, hogy a háta közepére sem kívánja a gyereket. Én biztos nem tartanám meg, de ez én vagyok.
2022. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!