Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emiaitt lehet később probléma?...

Emiaitt lehet később probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Elég rég próbálkozunk a baba projekttel, voltunk kivizsgáláson is, nem volt gond egyikünkkel se. De valamiért nem akart összejönni már 2 éve, ezért kicsit elengedtük már a dolgot. Nem figyeltem annyira semmire, mert belefáradtam. Most úgy tűnik véletlen folytán sikerült. A ciklusom nem mindig pontos, van hogy késik pár napot, így ennek sose tulajdonítottam jelentőséget. Most is késett, mi pedig Balatonon voltunk épp baráti társasággal, és szinte minden nap ittunk, cigiztem, stb.. egy hét késés után vettem tesztet azért, bár a nyolcvanadik negatív teszt után nem akartam még, de mivel ittunk, úgy voltam vele jobb a biztonság, meg azért 1 hetet nem szokott késni. És hát pozitív lett, aminek nyilván nagyon örülök, de így lehet bármi gond, hogy az első 1-2 hetet így töltöttem? Van aki azt mondja, az első pár hét a legfontosabb, van aki azt hogy ilyenkor még nem számít, és már nem tudom mit gondoljak.. Kérlek ne bombázzatok azzal, hogy túlaggódom, mivel nagyon sokáig próbálkoztunk, így még az elején tény hogy kicsit parázok, hogy biztosan megmaradjon, és ne legyen maradandó károsodása. Előre is köszönöm a válaszotokat!

2022. aug. 2. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
8. Hétig nem vagytok összekötve.
2022. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baj, nyugi!
2022. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nem lesz, még nagyon korai a terhesség.
2022. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valamennyire meg nyugodtam, csak a neten annyi mindent olvasni.. Inkább jobban teszem ha nem is olvasok erről az interneten, mert tényleg mindenhol mást írnak. A doki meg még messze van, addig nyugtalankodok.
2022. aug. 2. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj nem lesz.
2022. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Még nem alakulnak a tudeje, belső szervei, vagyis épp most kezdődnek, épp időben vagy abbahagyni ezeket a káros dolgokat, nem lesz semmi baja.

Az első 4-5 hétben senki nem tudja, hogy terhes és olyan is van, aki végig nem tudja letenni a cigit vagy épp néha megiszik egy pohár bort és egészséges gyerekeik születnek, Te meg még nagyon az elején vagy, még nem is vagytok összekötve a méhlepényen keresztül.

2022. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezert nem kell-e a neten olvasgatni mert sok a baromság. Nem lesz semmi baj.

Én is már terhes voltam csak nem tudtam, ittam és cigiztem.

Azóta már a 34. hétben vagyok és a babám gyönyörűen fejlődik.

2022. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván amíg nem produkálsz pozitív tesztet, addig nem is tudod terhes vagy. Így az aki, mint jelen esetben te is elengeded a sztorit és cigizel, iszol, merthát ugye nem tudod, hogy teherbe estél nem dől össze a világ és baja se lehet úgy gondolom. Én is így jártam, januárban még ittam és dohányoztam amikor mondjuk beültünk egy étterembe (nyilván nem mata részemre, de azért megittam mondjuk 1-2 pohár bort és lecsúszott mellé pár szál cigaretta is. Ennyiből nem lesz baja, nyilván mostmàr ne igyál és ne dohányozz. 😃
2022. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató :) Bár az én mennyiségem az elmúlt időszakban nem 1-2 pohár bor volt sajnos, de remélem akkor nem lesz gond. Természetesen amióta tudom, nem iszom/cigizem.
2022. aug. 2. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!