Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmenjek az ultrahangra?

Elmenjek az ultrahangra?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt icipici magzat pulzálással. Jövöhéten kell vissza mennem az orvosomhoz.

Holnapra van egy időpontom uh-ra máshoz.

Azon tipródom ,hogy bírjam ki jövőhétig vagy menjek el.

Sok veszteség után jó az illúzió hogy talán terhes vagyok.viszont ha mégsem marad meg a rossz hírt a saját orvosomtól hallanám

Nagyon vacilálok ,hogy lemondom a holnapot!

Ti mit tennétek?


2022. aug. 2. 20:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hidd el fogom tudni kezelni!

Ha több vetélésen lennél túl,barnáznál..... Te se tudnál nyugodt maradni. Ha nem ismered a hátteret nem kell észt osztani.


A többieknek akik a kérdésre adtak választ köszönöm!

2022. aug. 3. 07:01
 12/25 anonim ***** válasza:

11.


Bizony, amint barnáztam rohantam az ügyeletre

Másnap a magán dokimhoz.


Nem tudtam otthon azon agyalni, hogy valamelyiket kihagyjam-e.


Nekem a kálvàriàm a 22. Hétig eltartott.. nme csak vérzéssel, hanem azzal, hogy talán beteg a baba ( amit prena sem mutat)



Csak szerintem ez teljesen irreleváns most velem mi volt, hogy volt vagy ennél is korábban hogy volt.



7.

2022. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

De leagalább pozitív a vége!

Boldog és nyugodt lehetsz!

2022. aug. 3. 08:14
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el, már csak azért is, mert ha baj van, a te egészséged érdekében is jobb minél hamarabb lépni...

De egyébként én pont fordítva voltam ezzel, a második terhességem alatt a közelébe se vagyok hajlandó menni annak, aki az első terhességemnél közölte a rossz hírt (igaz, hogy utána a klinikán sem magasztalták az egekig azt a doktornőt, mikor végül missed ab-bal oda kerültem...)

2022. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

6 éve az orvosom.mindenem is végig mentünk együtt.100%ig bízok benne!ő sose keltett illúziókat.

Reggel kaptam egy rossz hírt így lemondtam a mai napot!hétfőn kiderül.

2022. aug. 3. 09:14
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idegroncs vagy.Talán ezt kéne kicsit kezelteteni,nem pedig ultrhangara jarni minden nap.Nekem 4 vetélésem volt,szoval ne pattogj itt,én tudom milyen.De nem vagyok ilyen hisztérika mint te,azzal jobb nem lesz.
2022. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16

Te egy igazán boldog ember lehetsz🤣🤣🤣🤣🤣

Latszik ,hogy te nem vagy hiszterika🤣🤣🤣

2022. aug. 3. 09:28
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én az ilyen kérdésekben csak azt nem szeretem, hogy te már eldöntötted, hogy nem fogsz elmenni erre a vizsgálatra, de bedobtad ide a kérdést tök feleslegesen. Mire volt jó? Sokan leírták, hogy menj el, de te csak azért is lemondtad. Tényleg nem értem...
2022. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológushoz pedig elkéne ezzel menni.
2022. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
🤦‍♀️
2022. aug. 3. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!