Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmenjek az ultrahangra?

Elmenjek az ultrahangra?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt icipici magzat pulzálással. Jövöhéten kell vissza mennem az orvosomhoz.

Holnapra van egy időpontom uh-ra máshoz.

Azon tipródom ,hogy bírjam ki jövőhétig vagy menjek el.

Sok veszteség után jó az illúzió hogy talán terhes vagyok.viszont ha mégsem marad meg a rossz hírt a saját orvosomtól hallanám

Nagyon vacilálok ,hogy lemondom a holnapot!

Ti mit tennétek?


2022. aug. 2. 20:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szuper ,hogy ti mindenkinél jobban tudtok mindent!

Van fontosabb dolog is az életemben igy nem tudok elmenni!

Szerintem pszichologusra nem nekem van szükségem!

Megvan az oka ,hogy miert igy élem meg ami most körülöttem van,de ez nem tartozik ratok szerencsére!bár nektek aztan teljesen mindegy ,hogy ki mit ír mert az a lenyeg ,hogy mindenki hülye aki nem azt csinálja amit ti mondtok!

Igen feltettem egy kérdést kaptam rá választ amit köszönök!az hogy máshigy alakult az életem már lényegtelen!

A sok ostoba ki ha én nemnek üzenném ,hogy száljatok le a magsból,mert borzasztóan buták és önzök vagytok!

Sok boldog életet a továbbiakban!

2022. aug. 3. 11:15
 22/25 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ilyen hozzáállassal nem lehet gyereket nevelni, de terhességet kihordani se, és ezt minden rosszindulat nélkül mondom. Neked lenne jobb, de ha neked más fontosabb, mint a mentális egészséged, hát oké.
2022. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

🤣🤣🤣Meg változott az életed,azért nem mész el?Egy éjszaka alatt?😅😅🤦

És mi vagyunk a buták!Hmmm

2022. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező...

Sötét vagy, mint az éjszaka. Az egyedüli ostoba itt te vagy. Kérlek ne szaporodj inkább, hülyéből már így is sok van!

2022. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%

Van fontosabb dolog az életedben?? Ne is haragudj, akkor minek neked ez a gyerek? Egy ilyen kijelentés után, de bizony, neked kell az a pszichológus.

És persze, hogy hülyének néznek, amikor felteszel egy kérdést, egyértelmű válaszokat kapsz, arra, hogy menj el, aztán beközlöd, hogy nem mész.

2022. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!