Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok!...

37 hetes kismama vagyok! Alhasból kiindulva bekeményedés és fájdalommal is jár! Az már fájásnak számít vagy még csak jósló fájás? Holnap megyek uh-ra és ctg-re is!

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jósló szerintem..
2010. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyeld a rendszerességét. Ha csak ritkán van, vagy csak akkor amikor csinálsz valamit (pl. sietsz), akkor csak josló.

De ilyenek lesznek a szülési fájdalmak is, és egyre erősebbek.

2010. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont 37 hetesen szültem. Nyugi, az igazi fájások tényleg fájni fognak már a kezdetektől, nekem is így kezdődött, mondjuk keményedéseim már a 30. héttől elég rendszeresek voltak. Mindenesetre figyeld a rendszerességet, nekem este 8kor görcsölt egyet a hasam, utána 45 percig semmi, onnantól viszont 10 percenként és egyre sűrűbben görcsöltem , 11 órára már elviselhetetlen volt a fájdalom, éjfél után 50 perccel pedig meglett a baba. Szóval úgyis érezni fogod, hogy az most josló vagy nem, mert az igazi olyan görccsel jár( legalább is nálam) amit azelőtt nem éreztél. Könnyű szülést!
2010. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jósló volt?
2022. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!