Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok és...

39 hetes kismama vagyok és elég sokat görcsölök fájás szerűen de van amikor eltart fél óráig is. Most ezek fájások vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hívd fel az orvosod, de nem ártana, ha bemennél egy NST-re a kórházba. Szerintem hamarosan kezedben lesz a baba. Könnyű szülést.
2008. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most jöttem nst-ről és ezek a fájások már vannak 2 hete a dokim azt mondta hogy természetes de ugye nem rendszeres ezért várunk.
2008. ápr. 11. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rendszeresnek kell lennie,akkor tudod megfigyelni,milyen időközönként,ha beáll,és pont mindig ugyanúgy jelentkezik,akkor jöt el a ti időtök, könnyű szülést kívánok.
2008. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ugyanez a helyzet néhány hete és én is 39 hét 1 napos vagyok. Az NST nálam is rendben volt és a doki csak annyi mondott, hogy akkor menjek, ha már renszeressé válnak a fájások. Ma délelőtt is volt már egy 10 percig eltartó görcsöm, de azóta semmi. Egyenlőre semmi rendszerességet nem mutat, hiába nézem az órát, váratlanul közbe-közbe jönnek ezek a fájások.Ha lefekszem, akkor hamarabb el is múlik. Előbb-utóbb csak beáll és akkor végre mehetünk szülni:), addig is a szervezetünk és a baba készülődik. Könnyű szülést kívánok Neked!

2008. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, akkor ezek a jóslófájások lehetnek. Akkor is már a vége felé vagy. Drukkolok.

29 hetes kismama

2008. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha helyzetváltoztatásra nem múlik el, akkor jóslóak, és ha percrepontossággal rendszeresek, akkor indulni kell :)

Könnyű szülést neked, igyál egy kis málnalevél teát :)


39 hetes kismama

2008. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!