Tanàcstalansàg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam uh-n mert juni 25. Volt utoljàra menzeszem de hètfőn volt egy kis vères törlèsem wc-n ès azutàn semmi. Meg is nèztek hètfőn reggel a korhàzban de mèg csak valami sejthetö azt mondtàk. A hcg vèrvètel szintje is koraterhessèget jelzett. Aztàn kaptam utrogestant, rutascorbint ès magneb6ot. Most az ismerős nőgyogyàszunk megnèzett, az ő gèpèvel tisztàbban làttuk hogy tènyleg van ott valami. Aztàn hàt elmondtam neki mindent,hogy legutobb 30 napra jött meg ès akkor mondta,hogy most valószínű ebben a hónapban kèsett az ovulàcióm ès ez azt jelenti,hogy gyakorlatilag körülbelül nemvàrt idejèn àgyazödhatott be. De ez nagyon ritka. Főleg azèrt furcsa mert a tesztek màr kb 2 hete pozitivak....

Most vàrni kell, jobbat nem tudunk. Remèlem minden rendben lesz. Izgulok



2022. aug. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb esetben is első pozi teszt elött 7 nappal lehetett megtermékenyülés.

Így számolj. Ha ahhoz képest is kicsi akkor sanszos ,hogy nem fejlődik.

2022. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem juni.27 volt meg utoljára.Most kedden voltam dokinál(5+2) voltam.11mm es petezsák,benne embrio kezdemény.Szerdán kell vissza mennem.
2022. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/2.

Az jó akkor. Èn nagyon izgulok, hogy ne legyen semmi gond. Multkor sem győzött nyugtatni a főorvos úr,hogy ne nyugtalankodjak ennyire. Dehàt hogy ne lennèk tudat alatt ideges. Hiszen mègiscsak lassan akar làtható lenni. Kit ne zavarna :/

2022. aug. 5. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled Kedves kérdező, hogy vagytok? Remélem minden rendben.
2022. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/4.


Köszi, hogy èrdeklödsz.

Egyenlőre őszintèn? Fogalmam sincsen mi van.

Heti 2x nèzik a bèta hcg szintet ami ma volt 499. Ultrahangon kb 3 orvos nèzett. Pènteken azt hitte az itteni dokim hogy mèhen kivüli de aznap felküldött egy nagy ambulanciàra. Ott azt mondjàk minden okè mèhen belüli. Csak nem nagyon làtszik. Vàltozó echogenitemiàju vastagodó nyàlkahàrtya benne petezsàkra hasonlitó kèplettel.

Most azon sakkoztak ma is hogy kitolódott ciklusom volt juniusban ès igy elkèpzelhetö hogy kèsőbb törtènt minden peteèrès stb. Az itteni dokim viszont azt mondja ezzel ezt màr nem lehet magyaràzni hogy ennyire lassan lehet làtni. Szerinte itt inkàbb ez kèmiai terhessèg lehet amire kàr volt szednem az utro-t. Most azt abbahagyatta ès vàrunk.

Ha el akar menni akkor el fog, ha meg akar maradni akkor meg fog. Nemtudom :/ èn màr semmibe sem bizok.

2022. aug. 8. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen híreket kaptál.


Én szerintem bízz a kisbabádban és gondolj pozitív dolgokra annak ellenére is, amit mondanak. Történhet még bárhogy! A reményt ne add fel.


Idegörlő ez a várakozás az biztos, de hiszek abban, hogy a gondolatainknak teremtő ereje van. Csinálj bármit, ami mosolyt csal az arcodra.


Remélem és bízom a legjobbakban! Írj majd, hogy vagy!

2022. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok mindenki. Közben megjött a menzeszem sajnos.

De talàn jobb volt ez igy.

2022. aug. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!