Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menta tea terhesen? 6 hetes...

Menta tea terhesen? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Ma olvastam hogy tiltó listán van mert fejlődési rendellenseget okoz.

Ezt nem tudtam így ittam kb 2 naponta egy bögrevel.



2022. aug. 7. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egészségedre váljon, nem okoz semmi gondot.
2022. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Őszintén en terhesen nem ittam csak gyumolcs teat, abbol is olyat amiben tenyleg csak a gyümölcshus volt. Tudom, hogy nem mindenkire hatnak, de en tea segitsegevel estem teherbe, ugyh ram biztos volt hatasa.. mondjuk nem a fejlodesi rendellenesseg miatt aggodtam, hanem inkabb veteles/koraszules stb
2022. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem borsmenta teát ajánlotta a nőgyógyász hólyaghurut ellen, előző terhességem alatt meg hányinger ellen ittam, nem lett bajom, és egyelőre a mostani terhességemmel sincs gond.
2022. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nőgyógyász ajánlotta epefájdalomra az első trimeszterben. De állítólag csak a borsmenta iható, a fodormenta valamiért nem 🤷‍♀️
2022. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. ". Tudom, hogy nem mindenkire hatnak, de en tea segitsegevel estem teherbe"

Jó duma, hasonlóra már alapítottak vallást is.

2022. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Borsmentám vab,frissen vágom a kertből. De akkor a biztonság kedvéért most kerülöm. Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz.
2022. aug. 7. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5, Azt hiszel amit akarsz! Csak elobb mondjuk tanulj, jarj utana dolgoknak... Aztan beszelj!
2022. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van tudományos bizonyítéka annak, hogy a tea miatt estél teherbe?


Szerintem nincs.

2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk, igen. Tobb eves sikertelen probalkozas, majd vegre lett erett pete. A teás honapban! Csak a teas hónapban... Nekem ez boven eleg volt bizonyiteknak. Nem keveset olvastam utana ezeknek. Ugyanugy ketkedo voltam, sot nem hittem benne. De nem allitottam soha senkit be bolondnak, csak mert en nem hiszek benne, utanajaras nelkul. Egyébként nem vagyok egyedul, attol, higy itt a gyakorin epp erre nincs mas pelda. Tobb meddos csoportban hoztak sikert a gyogynovenyek. Volt akinak nem, ez ilyen. Aprobb problemakat szerintem orvsolhat, nagyobbakat nagyobb esellyel nem. Azota sem tudom nekem miert nem volt erett petem soha, nem derult ra feny.. de nagyon orulok neki, h szembejott velem ez a tea, es meg ha nem is hittem benne, kiprobaltam.

Amugy, a cickafark tobb cikluat szetszedett mar, itt is olvasni rola. Gondolod ha rombolo hatasa van, epito nem lehet?

Na mindegy, kerdezonek valaszoltam, nem fogom bizonygatni senkinek a tapasztalatom, akit erdekel erdekel, akit nem nem 😁

2022. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!