Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Svédcseppes párakötést lehet...

Svédcseppes párakötést lehet használni aranyérre terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Kijött az aranyerem,ujjnyi vastagon ,kenem ,de nem akar elmúlni.Iszonyatosan fáj ,dokinál kaptam gyógyszert is.(daflon )

YouTube-on láttam a videót hogy a svedcseppes párakötés másnapra lehúzza.

35 hetes kismama vagyok.



2022. aug. 11. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Istenem!! Ne is mondj ilyet,nem tudok 3 percnél tovább állni annyira fáj.Most vagyok 34+5 .Az rengeteg idő még!! Nem tudok állni menni ülni feküdni!
2022. aug. 11. 21:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Proktológust keress majd. Bár akár most is konzultálhatsz egyel. Más doki (nőgyógyász, háziorvo, sebész) annyira azért nem ért hozzá, adnaknilyen-oĺyan szereket, de azok kb. halottnak a csók. Tapasztalat.
2022. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem fognak már csinálni neki szülésig.Sajnos tapasztalatból mondom.Ezt mostmár ki kell bírni.Sajnálom.A krémek közül talán a hemorid segített nekem picit.De az is csak addig,amég bementem,és éreztem,hogy a mentolos hűsít.
2022. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Daflon 500 mg tablettát kaptam ,2 napig kellett szednem 3×2 .Tegnap és ma szedtem.

Akkor az sem fog segíteni?

Ha holnap elmegyek proktológushoz ő fog valamit kezdeni vele azonnal?

2022. aug. 11. 22:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített,és a proktologus sem.Nem csinált semmit,mert egyrészt bármikor indulhat a szülés,másrészt az akkori erőlködéstől rosszabbodhat, illetve nem gyógyulna meg,ha megműtene addig.Nekem ezt mondta,ha ő hazudott, akkor most én is.
2022. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de egy próbát megér. De az utolsó trimeszterben semmit sem csinál egy doki sem szívesen, nehogy idő előtt beinduljon a szülés.

Viszont tud tanácsokat adni, meg elmondja a lehetőségeket szülés utánra.

2022. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma proktologussal,tovabb kell szednem a gyógyszert az a legjobb amit tehetek és sok fekvés pihenés.

Ez egy trombotizált aranyér most kezd vèrezgetni és TALÁN?! kicsit lejjebb apadni .

Köszi Csajok hogy írtatok 🤗(és nem csináltam meg a párakötést )

2022. aug. 12. 12:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom,hogy jobb legyen,de ha mégsem, akkor is ki fogod bírni,és szülés után szépen visszahúzódik majd.Akkor legalább fájni nem fog,és persze ha kell, akkor lehet műteni is.Kitartást kívánok a következő pár hétre még.
2022. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!