Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, 1 óra háton...

6 hetes vagyok, 1 óra háton fekvés után annyira megfájdul lent a hátam, hogy felkelés még 10 percig minimum fáj. Mitől van ez ilyen korán? Nem lett baja a picinek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hormonok, ízület lazulás kezdete. Elkeserítelek, nekem a 20. hét körül volt pár jobb hetem, de amúgy ez végig kitartott. A végefelé szinte alig aludtam, annyira nem volt jó semmi, sehogy. 3 hónapja szültem, de pl. fürdetés után még mindig nehezen egyenesedek ki a babával a kezemben.

Én utólag rájöttem, hogy el kellett volna mennem még a tervezés fázisában csontkovácshoz. A csípőm mindig is kicsit asszimetrikus volt, 1-2 évente helyretetettem vele. Valószínű ez a pici eltérés pont elég volt ahhoz, hogy megkeserítse a várandósságom.

2022. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az isten baja lenne egy max 3mm ebriónak ha van már akkora!

Hosszú 9 hónap lesz ez így!

2022. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olvastam sok mindent a háton alvásról
2022. aug. 12. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
🤦‍♀️ A háton alvás nem embrionális korban számít. Könyörgöm tájékozódj egy kicsit mire megszületik. Legalább addig.
2022. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor már voltam vagy 30-32 hetes,akkor olvastam ezt a fa...ságot hogy nem lehet háton aludni,de nem emlékszem hogy miért.Nem is érdekel,hogy őszinte legyek,mert egy terhes hogy alszik?Oldalt és háton.Ennyi.Nem kell minden fas...ságot olvasni.
2022. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az tuti nem a 6 hetes terhességedtől fáj. A méhed el súlya sincs még, az embrió van vagy 5 mm.🤣

Majd ha leszel 36 hetes, akkor tedd fel ezt a kérdést. Mert nekem bizony már nem leszakad a derekam hanem ki.

2022. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Méhednek*
2022. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, a kedves válaszokat is, nem tudtam ezt pontosan.
2022. aug. 13. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!