Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felkelésnél ti is éreztek...

Felkelésnél ti is éreztek olyat, mintha szétcsúszna a derekatok?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, hetek óta ha fekszem és felkelek olyan érzés, mintha a derekam szétcsúszna. Ilyenkor menni is alig tudok, elég nagy fájdalommal jár. Mit tehetek ellene, miért van?
2014. márc. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám, dokihoz csak 2 het múlva megyek de anyukám azt mondta szedjem a magnéziumot és kezdjem el a kismama tornát mert hogy az sokat fog segíteni ebben is és majd a szülésnél is! Kiprobálom de azért majd rá kérdezem a dokinál is! 20 hetes kismama
2014. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Elsikné Ivett válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez sajnos velejárója a dolgoknak :( A legtöbb kismamánál jelentkezik ez a probléma...nekem is úgy középidő környékén jelentkezett és azóta egyre csak Erősödött plusz most már mellé társul a "kellemes" kis hátfájás, ami miatt nem találom a megfelelő pozíciót sem az alváshoz, így már egész jól hozzászoktam a napi maximum 5 óra alváshoz :))) Esetleg ami nekem használni szokott egy időre, ha a páromat Megkérem, hogy masszírozzon meg illetve ha meleg (nem forró!) zuhanyt veszek. Kitartást Nektek, már nincs annyira sok hátra...és persze boldog babavárást :)

36 hkm

2014. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Elsikné Ivett válasza:
Előző hozzászóló vagyok...ami lemaradt az írásomból az utolsó kérdésedre a válaszom, ami a következő: hogy miért van? Mert belül ilyenkor teljesen "átalakulunk" illetve a szervezetünk már a kezdetektől fogva szépen lassan, fokozatosan felkészül a szülésre. Megnyúlnak a szalagok illetve sok egyéb tényező közrejátszik, végbemegy ahhoz, hogy a kis Manóknak legyen helyük ahhoz, hogy kibújjanak :)
2014. márc. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tágul a medencéd és ezért fáj annyira. Sajnos ez velejárója a babavárásnak.

Nálam még ráadódik a derékfájás, sokszor csak állok egy helyben reggel,és várok, hogy el tudjak indulni, mert olyan, mintha totál szétcsúszna az egész derekam.


És még csak a 29.héten járok.....

2014. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Van már egy kisfiam, de az a terhesség teljesen más volt, ott még 40 hetesen sem volt semmi bajom, most meg minden nehezemre esik, mint valami öregasszonynak :) Pedig csak 3 év telt el a két szülés óta.
2014. márc. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!