Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 40. Hetet....

Holnap töltöm a 40. Hetet. Most van a 3. Dik este hogy faj a derekam, és esténként menstruációs görcs érzésem van. Napközbe semmi tünet. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Félek nem fogom észre venni a rendes fájásokat, ha ezek jóslók.

Belenyilal a derekamba mar 3. Dik este meg menszesz görcsöt érzek de semmi mást. A folyásom is erősebb már attól is féltem nem e a magzatvíz szivàrog. Szörnyű ez a várakozás.



2022. aug. 12. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, észre fogod venni. Még akár sok időd is lehet, a terhesség 38-42 hét. Pihenj, ha tudsz.
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Eszre fogod venni. Elso babanal meg aztan kukonosen. Noll Andrea Vajudastamogatas kindenkinek c. konyveben talalkoztam eddig a vajudas szakaszainak legpontosabb leirasaval. Ritka kivetelek vannak ugyan, de a tobbsegnel az atlag 12 ora vajudas, aminel mar rendesen erzed, es meleg zuhanyra vagy pihenesre sem mulik el, hanem rendszeres, 5 perces idokozonkent legalabb 45-60 mp-ig tart egy osszehuzodas, idoben nem ugral, max. rovid az osszehuzodasok kozti szunet. Mikor mar annyira befele figyelsz, hogy az ido sem erdekel, nem tudod nezni, na akkor jutottal el odaig rendszeres osszehuzodasok mellett, hogy talan mar nem fog visszafordulni/leallni a vajudas. Amikor mar ugy rendesen erzed, es karomkodsz, mint a kicsis, akkor tartasz kb. 5-7 centinel, es onnan meg akar sok ora is lehet hatra. Ha van lehetoseged, szerezd be a fenti konyvet, es akkor fogod tudni, hogy kb. hol tartasz.
2022. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kocsis
2022. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettől féltem, hogy majd nem veszem észre. Délután az első 15-20 perceseknél már tudtam, hogy ma szülni fogok, teljesen más típusú fájás. Összetéveszthetlen. Aznap éjfélkor szültem is.
2022. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Igy volt ez nálunk is.. :) ezelőtt 3 és fél héttel. A fájásokat érezni fogod… 10 percenként ,ne aggódj h nem vennéd észre esetleg. Próbálj meg ne izgulni nagyon.. ha pánikos lennél gondolj arra hogy egy boldogság fog megszületni. Talán nem lesz könnyű..de egy nőből anya lesz és az anya mindent kibír. A magzatvíz nem egy pár csepp..ha kifolyna éreznéd magabiztosan. Kitartást kívánok.

Amúgy egy apa voltam, aki a feleségét végig kísérte és a korházba végig mellette voltam, ezért tudom hogy mikor mi fog következni.🙃

2022. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

#5-ös vsgyok

Nem utolsó sorban kérünk egy kisebb beszámolót ha időd engedi szülés után. Sok szerencsét es egészséget

2022. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj az indiszkrét kérdés miatt, de te nem a Csóti Bogi vagy a tiktokról? :) Nagyon hasonlít a mai sztorijához a tiéd!
2022. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Ne haragudj de nem 3 DIK, hanem 3. Viszont: Én is azt hittem, hogy nem fogom tudni, mert 20-25. héttől rendszeresen keményedtem, de ez teljesen más volt. Hátul derékból induló fájdalom, ami egy vonalban jött előre(hülyén hangzik, de mintha egy kígyó csúszott volna fájdalmasan előre) a méh/alsó hasrész irányába. Sokan azt mondják, hogy mintha egy öv szorítaná körbe a derék részt. Na ilyet csak akkor éreztem. Előtte volt, hogy minden nap többször is keményedett az egész hasam, de ez más volt. 20 percesekkel kezdtem, jött hasmenés, nyákdugó stb. 5 perceseknél indultunk a kórházba, de előtte tusoltam. Fél

órán belül rendszertelen lett a fájás, de azért bementem reggel 5-körül. 10-kor kaptam nospat, attól szivárgott a magzatvíz, 11-re 5 ujjnyira tágultam, 15-kor közölték, hogy burkot repesztenek mert rosszul repedt, illetve oxitocint kaotam 16.50-re meglett a gyerek orvos nélkül egy szülésznővel és két tanulóval, mert a doki nem ért be. Szóval 17 órát vajúdtam plusz rásegítéssel, de mindenki jól volt, nem lett császár, én még bírtam, gyerek bírta és ennyi a lényeg.

2022. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Ejj dik more ebbű baba lesz
2022. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3. = harmadik

3.Dik = harmadikDik

😆😆😆

2022. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!