Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderult, hogy terhes vagyok,...

Kiderult, hogy terhes vagyok, alkoholt ittam?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjonnie, pozitiv lett a tesztem. tegnapelott ittam egy pohar pezsgot, artottam a babanak?
2022. aug. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ne aggódj.
2022. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Nem, én úgy tudom ilyenkor még nem ártanak ezek a dolgok, ilyenkor még nem kezdődött meg az oreganogenézis (szervek fejlődése), olyankor lehet a legtöbb baj. Mindenesetre mostmár ne igyál alkoholt, ne dohányozz, egyél egészséges, finom ételeket, pihenj és élvezd minden pillanatát ❤️🤞 és nagyon gratulálok!!:)
2022. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy pohár italt bármikor ihatnál terhesen, nyilván alkalomszerűen, pld. egy születésnapi koccintás erejéig. Most még összeköttetés sincs a babával ilyen korán, semmi baja nem lesz.
2022. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Najó egy pohár pezgőről van szó nem vertél be három felest :D azt hittem már ereszd el a hajamat volt, ne aggódj nem baj ennyi belefér
2022. aug. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja, nyugi.


Nálam szerencsére az "ereszd el a hajam" sem okozott gondot, ugyanis a barátnőm lánybúcsúját szerevztük, totál elfelejtettem hogy már meg kellett volna jönnie-2,5 éve próbálkoztunk már, így nem tesztelgettem én havonta. És a buli másnapján jutott eszembe, hogy hüha én már két hetes késésben vagyok.

Makk egészséges kislányom született. Persze a teszt után már nem ittam semmit.

2022. aug. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Babának🤣 mákszemnyi sejt még csak.

Amúgy nem. Én is ittam meg cigiztem amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok.

2022. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem kapcsolódott a vérkeringéshez.

De egy pohár pezsgő akkor sem árt, ha már idősebb lenne a terhesség.

2022. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár pezsgő.. A logika mit súg? 😄
2022. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!