Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok es...

Vercsi23 kérdése:

8 hetes terhes vagyok es szinte eltűntek a tüneteim a 7 hetes vizsgalatnal kiderult ,hogy hematomam van az orvos ki irt hormon tablettát most eléggé félek ,hogy valami baj van mivel minden tünetem eltűnt járt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A terhességi tünetek jönnek mennek , semmit nem jelent.
2022. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egyáltalán nem is voltak tüneteim, semmit nem jelent azok megléte vagy hiánya.
2022. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha elvetélnél, gondolom ettől félsz, ugyanúgy maradnának tüneteid, mert a hcg elég lassan ürül ki.
2022. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugodtam ,hogy minden rendben van csak első terhesség és nagyon sok időbe telt sajnos
2022. júl. 25. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nekem is pont a 8. héten múltak el, én is frászt kaptam, de zökkenőmentes terhesség lett és egészséges kisfiam született. Most a 2.-nál még akkor is megvolt a hányinger, amikor már 2 hete elvetéltem. :(
2022. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos nálam egy,két tünet elmúlása rosszat jelzett.Egyik nap furcsa volt,hogy se állandó álmosság se a szokásos mindjárt megjön érzés.Gondoltam ahogy az 1-es írta nincs gond tünetek jönnek-mennek.Aztán két hét múlva kiderült,hogy megállt az embrió fejlődése.8 hetesnek kellett volna lennem és 6 hetesnek felelt meg.Vissza gondolva azon a héten szünt meg ez a két tünet. Remélem nálad minden rendben lesz.
2022. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem pl a 8-ik hétig nem is igazán volt tünetem. Onnantól meg hánytam a 14-ik hétig. Majd maradt az émelygés.


Most félidős vagyok, semmi tünet már, csak a növekvő pocak. Ha nem karatézna néha a kiscsávó, el is felejteném, hogy babát várok. :)

2022. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
végül minden rendben volt?
2023. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!