Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott teától lehet bajom?

Romlott teától lehet bajom?

Figyelt kérdés

Xixo teát iszok, és már egy ideje fel bontottam, és azt akartam inni. Aztán éreztem hogy nagyon savanyú az íze. Sajnos romlott volt. Egy kis kortyot ittam belőle..

Lehet baja a babának vagy most én mire számítsak? Hasmenés vagy ilyesmi?

11hetes vagyok

Kicsit fáj a hasam azóta


2022. aug. 14. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum a WC-n kötsz ki.
2022. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ha tényleg egy korty volt. Én egy penészes kalácsba ettem bele azért többet mint egy falat, de nem konkrétan a penészes részbe, de semmi bajunk nem lett.
2022. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen még az a jó hogy időbe észre vettem, remélem nem lesz gond. Köszi a válaszokat
2022. aug. 14. 20:28
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem nagyon lesz bajod tőle.
2022. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én véletlenül 2 hétig ittam lejárt tejet (szaga nem volt, vagy is nem éreztem) annyi hogy ment tőle a hasam, de semmi bajom nem lett tőle.

Ja és a hasmenésből sem jöttem rá, hogy a tej lehet, azt hittem az emelt magnézium miatt van.

2022. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!