Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv38hetes vagyok és túléret...

Üdv38hetes vagyok és túléret a lepény és azt mondta a doki hogy a baba nem felel meg csak 36hettesnek alkalmi dohányos voltam terhességem alatt demost már abba hagytam Mit tudok tenni ilyen esetben?Nagyon aggódom és megilyedtem első terhességem.

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%
ilyen esetben császározni szoktak idő előtt. Ha már 36 hetesnek felel meg a baba, akkor nem számít durván koraszülöttnek. Csodálkozom, hogy nem egyből e mellett döntött a doki. Ilyenkor mihamarabb ki kell szedni ababát, mert ott bent nem tud fejlődni. Egyszerűen felháborító, hogy most, hogy komoly baj van a babával, ekkor kezdesz el aggódni, eddig nyugiban szívtad a cigit, és szívattad a gyermeked odabent. A gyereked kárán tanulod meg, hogy miérttilos a dohányzás terhesen. Szegény gyerek, hogy ilyen anyja van. Szégyeld magad. Menj vissza másik orvoshoz, mert a babának már nem jó odabent, világra kéne hozni.
2022. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Csak a gyereket sajnálom. Terhesség alatt dohányzol, rettenetes a helyesírásod, ezek mind alacsony intelligenciát feltételeznek. És mégis szaporodik a fajtád. Elkeserítő.
2022. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Anyám borogass, a két utóbbi hozzászólás érzelmi intelligenciája “szerencsére negatív”. De visszajön majd nektek is az a verbális bántalmazás, amit itt műveltek. Vagy már jön is, azért vagytok ilyen bosszúéhes frusztráltak.
2022. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

"bosszúéhes frusztráltak."

Ja: a dohányzás terhesség alatt az nem probléma.

Ha valaki erre figyelmeztet, az már probléma.

Fejre állt a világ.

Csak szólok, hogy ETTŐL MÉG a gyereknek árt!!!

2022. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell félremagyarázni. A kérdező tudja, hogy probléma és bánja, hogy megtette. Az, hogy te még megforgatod benne a kést, az a te intelligenciahiányodról szól.
2022. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező a mintapéldánya annak a kisebbségnek (lassan már nem is kisebbség) aki mindenféle edukáció nélkül szaporodik, szüli a beteg gyereket, vagy a tudatlansága, vagy az emelt összegű családi pótlék reményében. A kérdező esetében valószínűleg ,, simán,, tudatlanság lehet. Engem elborzaszt ez a tendencia, mert exponenciálisan nő ezeknek az embereknek a száma. Nem csak nálunk, mindenhol.
2022. aug. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem, én nem forgatok benne kést.

Ő még akkor se hagyta abba a dohányzást, mikor már tudta, hogy terhes.

CSAK akkor kapta fel a fejét, amikor az orvos KONKRÉTAN jelezte neki, hogy ITT VAN a baj!

Szerinted ez egy helyes viselkedés?

Ezt szeretném elkerülni, hogy legközelebb is így csinálja.

Az meg, hogy lesz legközelebb, igen valószínű.

2022. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

#16 Az az anya, aki megbánja, hogy nem mérte fel valaminek a kockázatát, az - bár valószínűleg nem a nyugati egyetemeken diplomázott osztrák-magyar arisztokrata elit tagja, valóban, de nem is azon rétegé, amit itt leírsz. Ott nem jutnak addig, mit jelent az, hogy rosszat teszek a gyerekemnek, mert ő is agresszióban, bántalmazásban, tudatlanságban nőtt fel. Van, aki szándékosan iszik, vagy szed be olyan gyógyszereket, ami magzatkárosító lehet vagy felháborodik azon, ha asztmás gyermekét gyógyulnak minősítik, mert beteg gyerek után extrát kap. Bár ezen rétegeknél a dohány ára pont valamelyest korlátozó tényező.

A helyesírásról meg annyit, hogy pont a napokban kaptam itt egy ötmondatos segítségkérő üzenetet borzadály nyelvhelyességgel, szabatosan válaszoltam rá egy oldalban, mire jött egy ugyanilyen hosszúságú válasz, amiben egyetlen vesszőhiba nem volt. Ma az emberek többsége - ha képes is lenne rá - nem fektet energiát a megfogalmazásba és nyelvhasználatba stresszhelyzetben.

2022. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

Pedig ott is fontos lenne!

Pont azért, hogy értsék.

Amúgy a is debilség felé megyünk, lásd a pontozókat. Nem kell ezt még erősíteni is.

A kérdező pedig nem azt bánta meg, hogy dohányzott, hanem azt, hogy nem tudta elkerülni az ártalmakat.

Szerintem most sem akar leszokni, és a következő terhessége alatt is dohányozni fog.

2022. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
#19 Te ítélkezel, meg tartod magad többre, amikor olyan előítéletes vagy, mint egy fakanál. Semmi tapasztalatod és pedagógiai érzéked nincs, hogyan kell lekommunikálni valamit, ha azt akarod, hogy az illető minimum elgondolkodjon rajta. Segítek: nem ilyen pökhendi stílusban.
2022. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!