Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv38hetes vagyok és túléret...

Üdv38hetes vagyok és túléret a lepény és azt mondta a doki hogy a baba nem felel meg csak 36hettesnek alkalmi dohányos voltam terhességem alatt demost már abba hagytam Mit tudok tenni ilyen esetben?Nagyon aggódom és megilyedtem első terhességem.

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
Akkor légy szíves, kérdezd meg erről a kérdezőt.
2022. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha befejeznétek egymás, és a kérdező ekézését? Nem ér ennyit ez a dolog.

Van aki nem szív el egy szál cigit sem, mégis meszesedik a lepény, más végigdohányozza a terhességet, és semmi, a baba súlya meg tipp. 38-ik héten meg bármikor megszülethet, hiszen érett, mint ahogy lehet, hogy minden probléma nélkül 3,5kg-os egészséges babája született, eltelt 2 hét a kiírás óta...

2022. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!