Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség ez?

Lehet terhesség ez?

Figyelt kérdés
Éles hasszurkálás néha jobb, néha bal oldalon, mintha meg akarna jönni érzés, néha hasfeszülés. 1hét múlva kellene megjönnie (persze mondhatjátok, hogy meg fog jönni, azért érzem) NADE mióta "nagylánnyá" váltam, így még sosem éreztem magam menzesz előtt. 9hónapja próbálkozunk a férjemmel, de eddig nem sikerült. Reménykedünk! Köszi ha tudtok tapasztalatot mondani!

2022. aug. 20. 17:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hány napja volt az aktus?hanyadik dpo.n vagy?
2022. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát én a saját tapasztalatra nem igazán tudok adni. Mind2 terhességem teljesen más volt, ezért van az, hogy fogalmam sincs mit vehetek lehetséges "jelnek" és mit nem. Az elsőnél semmi jel nem volt, pedig terveztük, rá voltam feszülve a témára, de semmi jel. Kb délután szokott mindig megjönni, és aznap mikor tudtam hogy meg kell jönnie du, teszteltem reggel, pozitiv lett, délután meg elkapott mindentöl a hányinger. Tesztelésig semmi tünetem nem volt pedig nagyon figyeltem magam.

Másodiknál első menzesz után 3héttel éreztem hogy valami nem ugy van mint kéne (őt is terveztük, csak későbbre😅) émelyegtem, szédelegtem, mellfeszülés, hányinger, hasfeszülés, mintha késsel karcolgatták volna a petefészkemet(most is igy érzem a petefészkemen) ,az első tesztet itt a menzesz várhato első napján csináltam, de negativ lett, majd hetente 2-3tesztet csináltam, és a 10.hét közepe fele jártam mire meglett az első pozitiv tesztem. Tehát igen. Minden terhesség más, űgyhogy tanácstalan vagyok 😅

2022. aug. 20. 18:52
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Én menstruáció előtt 1 héttel csináltam tegnap ilyen tesztet, aktus után 7 nappal kereken,már van 2 gyermekem amúgy

[link]

2022. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Huuu gratulálok! Nekem is van 2,9nappal vagyok aktus után, még tesztet nem csináltam, de amint eljutok egy gyogyszertárba, veszek 😅
2022. aug. 20. 20:25
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kérdező ha késik és negatív a teszt menj orvoshoz és majd ő megmondja, hogy van e valami vagy se és akkor megkíméled magad több heti idegeskedéstől.:)
2022. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

2 nap múlva vetes vért, pár ezer forint, és nem dobod ki felesleges tesztekre.

Nekem a teszt is 6 nappal mensi előtt mutta.

2022. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés értelmetlen. Ugyanolyan, mint az összes “terhes lehetek-e” kérdés, ami itt lenni szokott. Nem fogja tudni neked senki megmondani, hogy az vagy-e vagy nem, hiába vagy türelmetlen. Az jobb lenne, ha mindenki azt írná hogy “igen, ezek tipikus terhességi tünetek, tuti összejött”, aztán meg megjönne? Nem hinném.

Várd meg az esedékes menstruáció napját, és csinálj reggel egy tesztet. Vagy akár már egy nappal előtte is lehet, nekem akkor már erős második csík volt, és amúgy csak pms tüneteim voltak előtte, amik mindig, ezért az esélytelenek nyugalmával csináltam, csak mert miért ne. Tehát nem kell keresni a tüneteket, főleg azért, mert amikor rá vagy stresszelve, és mindenképp szeretnéd hogy összejöjjön, akkor a tested nagyon szépen tud mindenféle nemlétező tünetet produkálni, amik miatt bebeszéled magadnak.

Ne görcsölj rá, és ne keresd a tüneteket, mert nincsenek még ilyen korán, bármennyire is szeretnéd.

Nyugalom.

2022. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ma pozitívat teszteltem! 🥰
2022. aug. 24. 08:50
 19/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:)
2022. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤗
2022. aug. 24. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!