Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3.toxoplazma eredményemre...

A 3.toxoplazma eredményemre fő diagnózishoz az van írva,hogy veszélyeztetett terhesség(mert 39 éves vagyok)méhnyak elégtelenség miatt.Ez nem igaz,nincs ilyen problémám és eddig nem is írták ezt rá az eredményre. Találkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes labor beutalómra az van feltüntetve a háziorvos által, hogy veszélyeztett terhes, de fogalmam sincs miért. Lehet csak akkor tudnak kiírni pár értékre, nem tudom. Hashimotom van, esetleg ezért, de nem tudom ez nekik mennyire nyílvánvaló mert magánba járok csak vele. Szóval ezt én sem értem.
2022. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én simán csak azért voltam veszélyeztetett,mert az 5-et vártam.Semmi probléma nem volt, minden értékem mindig tökéletes volt,tudtam dolgozni is végig.Simán született mind időre,szóval még korábbi császár vagy koraszülés vagy ilyesmi sem volt.
2022. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosoknak muszáj ráírni valamilyen kódot, amivel a rendszerben rögzítik az adatokat. Ennek a kódnak semmi köze nincsen a legtöbbször a valósághoz, csak valószínűleg ezt jegyezte meg és ezért boldog-boldogtalannak ezt írja be. Amíg az orvos azt nem mondja neked vizsgálaton, hogy baj van, addig a bno kóddal nem kell foglalkozni
2022. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!