Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetesen tünetek elmúlása?

7+3 hetesen tünetek elmúlása?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


7+3 hétben vagyok, és eddig mindennap volt egy erős hasszurkám, tegnap este 7 körül ez elmúlt, ma már nincs.


2 napja voltam dokinál, akkor minden rendben volt, legközelebb csak 4 hét múlva jutok el terhesgondozásra.


Tudom, hogy nem tesz jót a sok UH, de ilyennel berohanjak a kórházba? Vagy mi a megoldás? Várjak még?


Nagyon aggódom.


Köszönöm szépen előre is.


2022. aug. 31. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek-mennek. Ne aggódj! 🙂
2022. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
rohanj, mindenképp!!!4!!44
2022. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, de ezer ilyen kérdés van az oldalon.

Ezzel felesleges bemenned, sőt igencsak csúnyán is néznének.

2022. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #1 és #3, csak meglep, hogy minden tünetem elmúlt.
2022. aug. 31. 15:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Majd visszajönnek, vagy nem :)

Nekem nem volt semmi tünetem, mégis minden rendben volt a terhességgel.

Felesleges ezen aggódnod.

2022. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdés mindennapra jut.. Hosszú kilenc hónap lesz, de ha bemész a sürgősségire ezzel, majd úgyis elmondják
2022. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Én írtam ki, azóta is egyben vagyunk :) (És a tünetek szép lassan visszajöttek.)

2022. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne terheld ezzel az amúgy is problémás sürgősségi ellátást. 7 hetesen, ha ezzel bemész úgy elhajtanak, mint a fene. Pecsételő vérzéssel mentem kora terhesen, arra se dobták el az agyukat. Egyszerűen ilyenkor sokat nem lehet tenni. Pláne hogy se vérzésed, se görcsöd. A tünetek elmúlása nem igényel ellátást. Nekem mindkét terhességnél elmúltak a kezdeti tünetek már nagyon hamar. Az egyik nem maradt meg, a másik igen. Semmit nem jelent. Olvasgass kicsit a témában. Sokan a 8. hétig orvoshoz sem mennek. Az eleje ilyen, türelemjáték és bármi lehet. Minden jót!
2022. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tüneteknek egyáltalán nem kötelező lenni, szóval ne rohangáljál sehova.
2022. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha felhívod az orvosod ő is elmondja, hogy ezzel nem kell sehova rohanni. Ha orvos mondja talán jobban megnyugtat és megspórolsz magadnak is egy kört.
2022. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!