Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg veszélyes az orgazmus...

Tényleg veszélyes az orgazmus terhesség alatt?

Figyelt kérdés

PCOm van és 4 hetes vagyok. Nem tudnám elképzelni magam kerek 9 hónapig orgazmus nélkül. Nem bírnám ki.. en egyenként önkielégítésre

gobdoltam, ugy hogy a vibrátoron dörzsölöm a csiklóm azaz lovagolok rajta de behatolás nelkul (en igy szeretem)

Hallottam veszélyeztetett terheseknél vetelest okozhat..de mert és mit lehet tenni hogy valami hasonló módon le nyugodjak? Első terhességem.. tippek jöhetnek

Köszönöm:)



2022. szept. 2. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

4 hetes terhes vagy, akkor még csak pozitív teszted van, meg sem állapították a terhességet, ne gondolkozz hülyeségeken.

PCO-tól senki sem lesz veszélyeztetett terhes! Ha meg eltiltanak valakit azt a behatolástól, nem az orgazmustól. Amúgy meg 9 hónapot simán ki lehet bírni anélkül is, valamit, valamiért...

2022. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamuszagúú 😆
2022. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

PCOS mellett hogy sikerült?

Na erre lennék kíváncsi :)

2022. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnöm is PCOS gyanús, pajzsmirigy alulmükődéses, elvileg félig meddő, cukros volt. Azt mondták neki, hogy 3-4 év múlva juthat el oda, hogy szigorú orvosi megfigyelés és gyógyszerek mellett talán teherbe eshet.

Na ezt 2 éve mondták neki. Most 1,5 éves a kislánya. Szinte azonnal terhes lett a vizsgálatok után.


16 éves korától fogamzásgátlózott, 27 évesen hagyta abba azért vizsgáltatta ki magát. Voltak bajai amiről tudott, voltak amik ott derültek ki.

2022. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Azok csak elfedik a problémát, így nem csodálom. A tabi méreg..
2022. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
aki ilyet kérdez az ne legyen még anyuka pár évig sztem!
2022. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!