Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség vs...

Veszélyeztetett terhesség vs orgazmus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! El vagyunk tiltva a szextől, mert vérezgettem a terhesség első heteiben. Meg tudjuk állni, hogy ne csináljunk semmi olyat, viszont éjszaka sokszor vannak erotikus töltető álmaim, amik spontán orgazmushoz vezetnek. Erre felébredek és még érzem, ahogy lüktet a méhem, hüvelyem. Félek, hogy ez is ártalmas a babának. Mit tudnék tenni ellene?

Még nagyon az elején járok a terhességnek.

13 hkm


2017. márc. 13. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván semmit nem tudsz ellene tenni, próbálj meg nem idegeskedni rajta. Ha már több hónapja volt a pecsételés (azt írod, az első hetekben, akkor az max. 4-6. hét) és azóta nem volt, biztos, hogy már nem okoz problémát az orgazmus. Plusz abból se lett baj, hogy megtörtént, szóval szerintem nincs mitől tartanod. A szextilalmat amúgy fel is szokták oldani ilyen esetben a II. trimesztertől, ha már nincs panasz. Legközelebb kérdezz rá a dokidnál.
2017. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabriell88 ***** válasza:
Mi is el voltunk tiltva, nekem is többször volt ilyen álmom. Nem lett baj. A 12 heti uhn megkérdeztem a dokit meddig nem lehet, azt mondta most már szabad csak nagyon finoman :) kérdezz rá lehet már ti sem vagytok tiltásban😊
2017. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Soha nem voltam még ilyen helyzetben és nem tudom mivel ártok Neki!
2017. márc. 13. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem oldották fel a tilalmat, és én is jártam így. Nem tudsz tenni semmit, reménykedsz, hogy nem lesz baj...
2017. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!