Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus álomban várandósan...

Orgazmus álomban várandósan veszélyezgetett terhesség esetén?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok,hematoma miatt veszélyeztetett terhes vagyok! Mindent betartok,sexet nem is kivánom,de álmomban már másodjára volt orgazmusom,ami után picit görcsöltem,orvosnak mondom majd mindenféleképp! De aggódom hogy baj lesz a hematoma miatt
2018. júl. 2. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

És mit vársz a dokitól? Nem tud, és te sem tudsz az álmaid ellen mit tenni.

Ez nem árt. Ha mégis, akkor amúgy sem lett volna esélye.


Nekem is volt hematómám. A hematóma lutri... ürüléskor vagy elsodorja a még apró embriót vagy nem. Sajnos ezt egyébként fekvéssel sem tudod befolyásolni.

2018. júl. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso irja.
2018. júl. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így; többször is, de nem lett baj belőle. Pedig nálam méhnyak elégtelenség volt a probléma, műteni is kellett és 5 hónapot feküdtem.

Nem tudsz ellene mit tenni. Reméljük, nem lesz gyakori. Nálam kb. 4-5x fordult elő a terhesség alatt.

2018. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!