Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hetes terhes vagyok, eddig minden a legnagyobb rendben ment. Azonban néhány órája furcsa hasi görcsöt érzek. A görcshöz társul egy szúró, alhasi fájdalom is, ami mintha kicsit erősödne is. Más panaszt nem érzek, nyilván emiatt van egy általános rossz hangulatom, illetve aggódok. Orvost hívtam, azt mondta ameddig nincs vérzés addig ne aggódjak, de nyilván nehéz, mivel sosem éreztem még ilyet és erősödött is.

Veletek volt ilyen? Vagy ez tényleg normális és csak én parázom túl?



2022. szept. 2. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Huhh, hát sok mindentől lehet. Felfázás is okoz ilyet. Én 13 hetes vagyok, napi szinten görcsölök és minden nap valami új van benne. Pihenj sokat, magnéziumot szedj. Nekem a nospát is engedi az orvosom.
2022. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1!

A pisilésem rendben van, illetve az utóbbi napokban csak itthon voltam, nem hiszem hogy felfáztam volna. Magnéziumot szedek, de akkor lehet beveszek egy nospát, hátha segít.

Köszönöm a válaszodat

2022. szept. 2. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte többet fájt a hasam az elején,mint nem.Minden féle fájdalom.Menstruácios görcsös,nyilaló,feszítő.Most 10 hetes vagyok,jobb egy kicsit.

Védőnő azt mondta,hogy nő a méh,nyulnak a szalagok.Magne b6 ot kell szedni.

2022. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9.hétig szúrt a hasam alja, azt mondják alakulnak bent a dolgok (izmok nyúlnak stb) most 11 hetes vagyok max akkor szúr ha úgy mozdulok vagy fekszek le.
2022. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Emelt adag magnézium, jó kellemesen meleg zuhany, sok pihenés.
2022. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon meg vagyok ijedve jelenleg, éppen kimentem pisilni amikor észrevettem egy pici piros vérfoltot a bugyimon, nagyon kis halvány, a vizelettel viszont nem távozott semmi, a hasam továbbra is eléggé fáj. Tudom hogy a barnázás valahol normális de ez nem barna volt. Viszont ha ne adj isten vetélés lenne annak már komolyabban el kellett volna indulnia, nem?

Dokit hívtam, nem vette fel...

2022. szept. 3. 00:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden rendben azóta?
2022. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba és nézesd meg.

Én elvetéltem 12 hetesen. Pár napig csak pici véres pöttyök voltak, utána indult be. Nem mindenkinél egyforma.

2022. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak elkeseríteni,de nekem is így kezdődött 8 hetesen a vetélés.Sajnos nagyon gyakori az elején.
2022. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Mi lett veled kérdező?
2022. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!