Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először orvoshoz...

Mikor érdemes először orvoshoz menni, ha tegnap esti és ma reggeli tesztek is pozitívak lettek? Ha magánúton szeretnék szülni, célszerű már rögtön az elején jelezni ezt, vagy hogy működik ez most?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy 7 hét körül érdemes menni, előtte vagy nem látnak semmit vagy csak petezsák lesz. Ha nincs semmi panaszod raersz menni.
2022. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7-8. hét körül már lesz embrió.


A szülésről nem kell az elején nyilatkoznod. Gondolom, ha magánban szülnél, magánban is fogsz terhesgondozásra menni.

A kötelező vizsgálatoknak meg kell lenni (azokat is magánúton csináltathatod), de ezt a védőnő fogja ellenőrizni.

2022. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően ráér jelentkezni a kórházba ha pl nem oda járnál várandósgondozásra (én nem oda jártam ahol magánban szültem mert másik városban lakom). Viszont érdemes minél előbb leszerződni velük mert én pl januárban szerződtem, júniusban szültem és azóta már emeltek árat (150.000Ft-ot) Te jövőre fogsz szülni, addig szintén 100%, hogy emelni fognak, de ha a mostani áron szerződsz akkor az neked annyi lesz jövőre is.
2022. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen elég menni először az orvoshoz, vagyis nagyjából a második kimaradó menstruáció magasságában. Hacsak nincs egyéb panaszod (görcsök, vérzés, ilyesmi), mert akkor nyilván előbb is érdemes.


Magánkórházban szültem az első gyereket is és a másodikat is ott fogom, kb bármikor leszerződhettem velük (mondjuk én a várandósgondozási csomaggal együtt megkötöttem a szülésre vonatkozó szerződést is- minthogy abba a kórházba járok amúgy is terhesgondozásra), de alapvetően a 37. hétig javasolják, hogy ez megtörténjen.

2022. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!