Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok,a...

14 hetes terhes vagyok,a terhesség alatt többször volt már barna folyásom,mindig rohantam az orvoshoz aki jól le tolt hogy semmi gond, a méhszáj zárt, baba jól van, csak akkor menjek ha vérzés van és görcs Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kiderült 12 hetesen hogy mélyen tapad a lepény, ne emeljek,ne hajoljak stb. Be is tartottam. Voltam azóta ultrahangon, ott aztmondta a Doki, már feljebb ment a lepény. Kicsit jobban elkezdtem a házi munkát itthon, mosás, főzés gondolva hogy már nincs nagy gond, fentebb van a lepény.. Erre este ismét el kezdődött a barna folyás 😞 minimális görcs is volt, de már annyiszor le toltak,a nőgyógyászati ambulancialán is és a körzeti nőgyógyász is hogy nem mentem orvoshoz. Aztmondták ez elő fordul nem tudnak mit tenni vele. Akik voltak hasonló helyzetben, meddig tartott ez a barnázás? Én mindig be pánikolok amikor szembesülök vele és azthiszem a babával van baj 😞
2022. szept. 4. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt. Vagyis ennél több is, mert véreztem is sokszor. Nekem a 17.héten múlt el hál isten.

Az első 2-3 alkalommal pánikoltam, futottam az ügyeletre, de nem láttak sose semmit. Utána már nem pánikoltam. Nekem mellette volt egy akkor 2 éves fiam, pihenni sem tudtam.


Ebben a hónapban lesz 1 éves a lányom :)

2022. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Igaz,én nem voltam hasonló helyzetben, de biztos vagyok benne hogy a magam nyugalma többet érne attól hogy kik és hányan tolnak le. Tehát amondó vagyok, hogy inkább egy újabb letolás, minthogy gond legyen a babával.
2022. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azóta nem fordult elő újra, figyelgetem. Tegnap Este volt. azóta görcs sincs, és barna folyás se. Ha újra elő jön, akkor meg nézetem
2022. szept. 4. 08:47
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

2-es, de most mit tudnak veled csinálni, ha berohansz minden alkalommal? Semmit.


Akkor nem tudom, milyen nyugalmat nyernél a kórházban.

2022. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

Adom a #4 válaszát, ha leáll a szíve, akkor sem tudnak mit tenni.


Én betegesen rettegek attól, hogy elhal, pedig mindjárt a 10. hétben vagyok, és attól, hogy 0-24 UH-val vizsgálnának engem, nem lenne jobb, hiszen, ha gond van, akkor sem tudják megmenteni.


Rágom a körmeimet, nehéz, mert nekem tünetmentes a kezdetek óta 😔 szóval nem tudom, hogy épp van-e gond vagy nincs.

2022. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Idézem a nődokimat: "Asszonyom ha Önnek fontos ez a gyerek azonnal idejön, megnézzük."


Ha megnyugtat, menj be minden egyes alkalommal, ha el tudod hinni hogy igy is vegig lehet vinni a terhesseget, maradj, de a te lelki beked a legfontosabb. Nekik ez csak egy terhesseg a sokmilliobol, neked nem mindegy.


En is vegigparaztam sajnos mindegyiket a barnazasok miatt, kb a 30x. hettol nem mentem mar rettegve pisilni es bugyit nezni. Megmaradt mindharom baba. Kitartast neked!

2022. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Van mellé most menstruációs görcs is meg egy kevés barnazás

Menjek be?

2022. szept. 4. 11:26
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#7, ha van mellé görcs, akkor egy percet se késlekedj.


Lehet, hogy csak a méhszalagok nyúlnak, de lehet rosszabb is.


Inkább legyen egy felesleges UH.

2022. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Rendben készülök
2022. szept. 4. 11:42
 10/23 anonim ***** válasza:
Írd majd meg! Remélem vaklárma.
2022. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!