Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok,a...

14 hetes terhes vagyok,a terhesség alatt többször volt már barna folyásom,mindig rohantam az orvoshoz aki jól le tolt hogy semmi gond, a méhszáj zárt, baba jól van, csak akkor menjek ha vérzés van és görcs Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kiderült 12 hetesen hogy mélyen tapad a lepény, ne emeljek,ne hajoljak stb. Be is tartottam. Voltam azóta ultrahangon, ott aztmondta a Doki, már feljebb ment a lepény. Kicsit jobban elkezdtem a házi munkát itthon, mosás, főzés gondolva hogy már nincs nagy gond, fentebb van a lepény.. Erre este ismét el kezdődött a barna folyás 😞 minimális görcs is volt, de már annyiszor le toltak,a nőgyógyászati ambulancialán is és a körzeti nőgyógyász is hogy nem mentem orvoshoz. Aztmondták ez elő fordul nem tudnak mit tenni vele. Akik voltak hasonló helyzetben, meddig tartott ez a barnázás? Én mindig be pánikolok amikor szembesülök vele és azthiszem a babával van baj 😞
2022. szept. 4. 08:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem
2022. szept. 4. 12:05
 12/23 anonim ***** válasza:

Mikor érsz be?

Mondd, hogy vérzel és görcsölsz, kb előre fognak hívni.

2022. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Most fürdök, és indulunk

Fél óra az Út

2022. szept. 4. 12:12
 14/23 anonim ***** válasza:
Majd írj mi volt...
2022. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt?
2022. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A baba rendben van, nem látták pontosan honnan jött a barnázás

Magnerot 3x2 és szigorú fekvés

Köszi hogy kérdeztétek :)

2022. szept. 4. 15:48
 17/23 anonim ***** válasza:
A kalcium segíteni fog 😊 egészséges babavárást neked, én már várom a 3 hét múlvai UH-t, főleg a mikrogörcsök miatt.
2022. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat, magnézium #17 voltam
2022. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

1.terhességem,inszeminációval: napi 1 progeszteron tabletta. 8. héten elhalt. Nem fejlődött rendesen. Semmi barnázás,semmi görcs,semmi vérzés. Dokim akkor azt mondta,hogy van,aki vérzéssel végigviszi a terhességet. 2.terhesség,szintén inszemináció. Napi 1 progeszteron. 8. héten barnázás. Napi 3 progeszteron,szigorú fekvés. Kb.2 hétig tarott. 12. héten genetikai uh,másfél óra tömegközzel oda,ugyanennyi vissza. Babával minden rendben. Másnap fel anyámhoz a 4.-re lépcsőn. Harmadnap vérzés. Napi 6(!!) progeszteron,szigorú fekvés. Babával minden rendben. Doki:"másnál mindenféle előjel nélkül elhal a magzat". Ez a vérzés kb. 3 hétig tartott. Utána még 1 hét szigorú fekvés,a progeszteronadag fokozatos csökkentésével. A 6 progeszterontól olyan voltam,mint egy drogos. Totál ki voltam ütve. 23.héten nyaralás,kicsit több séta,ettől újra pici barnázás. A doki sosem látta,honnan jön a vérzés. Belül minden rendben volt. Most 20 hónapos a kicsike😂

Ja,és hetente volt uh ezek miatt. És semmi lépcsőzés. Elsőn lakunk,ki se tudtam mozdulni a lakásból hetekig. Ha megteheted,mert nincs másik gyereked,akivel foglalkozni kell,akkor tényleg csak ágy-kanapé-fürdőszoba háromszögben mozogj. Nekem a dokim azt is mondta,hogy a tünetek elmúlása után még egy hétig fekvés. Egyébként az ismerettségi körben sok ilyen volt és mindegyik baba megszületett. Ezek jól elvannak bent,amíg Te halálra aggódod magad😂Sok boldogságot a picihez!

2022. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi, igen meg kaptam hogy szigorú fekvés és már be is tartom, a baba az első.
2022. szept. 4. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!