Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázástól lehet magas pulzus?

Megfázástól lehet magas pulzus?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok és kicsit állandóan a pulzusommal vagyok szinte betegesen elfoglalva. Naponta többször mérem. Eddig olyan 90-100 között mozgott nyugalomban max 105 a védőnő szerint ilyenkor normális amíg vérnyomás jó ne foglalkozzak vele. De tegnap éreztem hogy fáj a torkom pulzus 110 alá nagyon nem ment ma már teljesen oda vagyok nátha fejfájás gyengeség a pulzus 118 bepánikoltam ez a megfázás miatt mehetett így fel vagy menjek hétfőn a dokihoz mert baj van? Már minden félét beképzelek. Méz tea c vitamin mást még szedhetek megfázásra ha nincs lázam?
2010. szept. 25. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet a megfázástól is, de nem véletlenül olyan magas a pulzusszámod, ha folyamatosan stresszelsz!

Tudatosan nyugtasd magad, mert a te esetedben egyedül te vagy az oka, hogy magas a pulzusszámod.

Ilyen idős terhesen amúgy is megemelkedik, ez teljesen természetes, ne tegyél rá még te is egy lapáttal. Ha érzed, hogy magas, ne pánikolj, hanem párna a hátad mögé, párna a lábad alá, és légzőgyakorlat.

Csak nyugi nem lesz baj.

A mézes citromos tea meg a legjobb megfázásra.

Jobbulást!

2010. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!