Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismami vagyok. Árt...

22 hetes kismami vagyok. Árt a babának, ha naponta többször megyek WC-re nagydolog ügyben, és elég laza is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem inkább örülj, mert sok kismama pont az ellenkezőjére panaszkodik...

Nem hinném, hogy ettől bármi baja is lenne a picinek..ezzel nem lehet ártani neki.

2008. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, de jó neked:) de most komolyan én örülök ha 2 naponta egyszer sikerül..annak ellenére hogy igyekszem rostosat enni, biztos jó az anyagcseréd!
2008. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Guttalax cseppet szoktam inni, lehet az lazítja így meg sőt tutti. A dokim azt mondta lehet, így legalább nem marad bent méreganyag. Csak attól tartok marad-e bent elég tápanyag a picikémnek?
2008. dec. 22. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kétszer-háromszor kell menni a wc-re. Én bizony 1-2 liter tejet iszom naponta és ha van otthon joghurt, vagy tejföl, azt is befalom. Ezek megteszik a hatásukat.
2008. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!