Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a hátfájás...

Mennyire normális a hátfájás a terhesség vége felé? Esetleg a szülés közeledtét is jelzi, jósló fájdalom is lehet benne?

Figyelt kérdés

37+6 hetesek vagyunk. A terhesség elején is fájt enyhén a hátam, de aztán elmúlt. Lassan egy hete viszont megint újra kezdődött, sokkal erősebben. Napközben ülve, állva semmi bajom, de amint lefekszek pihenni kb fél órán belül elkezd fájni a hátam. Jó matracunk van, oldalt fekszek és kitámogatva a pocakot, hátat. Többször előfordult, hogy arra ébredtem, hogy egy sávban fáj a hátam és elől a hasam is. Felkelés vagy elfordulás után többnyire elmúlik. Sokat mocorog még a kis pocaklakónk.

Első terhességem, sok mindent olvasni az interneten, de azért tapasztalatokra jobban hagyatkoznék.


2022. szept. 8. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagy has előrehúzza a gerincedet, teljesen normális, hogy fáj a hátad.
2022. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Azt tudom, hogy valamennyire normális a hátfájás. Csak amikor egy sávban fáj, a hátam mellett elől a hasam is, az ijesztett meg egy kicsit. Orvoshoz jövő héten megyünk.

2022. szept. 8. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A fájást a derekadban fogod érezni.
2022. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!