Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni?

Milyen érzés terhesnek lenni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mikor? 6 hetesen? 23 hetesen? 41 hetesen? Nagyon nem mindegy.
2022. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szar
2022. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon szerettem az első napjatól az utolsóig. Jó volt. Rám pozitív hatással volt. Szebb voltam, nyugodtabb, stb. Biztos a hormonok. Alig várom, hogy újra terhes legyek.
2022. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia! 11. Héten járok, eddig nem éreztem magam még terhesnek csak betegnek.


Nagyon örülölünk neki, de a nem várt napjától kezdve nagyon rosszul vagyok. Olyan mint egy nagyon elhúzódó vírusos betegség, a hányás miatt. Arról nem is beszélve, hogy sem enni, sem inni nem tudok. Undorodom mindentől, nem csak az ételektől, hanem a szagoktól is.


Ettől függetlenül bármit elviselek, ha szükséges, csak Ő jól legyen...

2022. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon változó. Van aki kb ragyog, letudja a 40 hetet hányás meg minden rossz nélkül. Vannak átmenetek, pl van aki csak első 12 hétben hányós, utána szinte semmi. Van akinek tovább tart, utána gyomorsavval küzd folyton, Van aki cukros is lesz, esetleg magasvérnyomásos... Van aki kb végig hányós marad. Utolsó hetek már tényleg nehezebbek, terhesebbek...
2022. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Valaki le írja a tapasztalatát és le pontozzák... Értelmes egyedek.
2022. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Első 2 nél fel sem tünt, imádtam csak a hasam nőtt, hajam olyan lett mint az oroszlán sörény, nem zsírosodott.

A 3.nál elején az émelygés nem volt olyan jó,de ahogy elmúlt már azt is imádtam.

2022. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Még csak 14. héten járok.

Eddig:

Csodálatos érzés, de közben picit félelmetes.

Egyébként minden percét élvezem, mert tudom, hogy a gyermekem növekszik bennem. Már az elején leszögeztem magamban, hogy én bármi rosszat elviselek, csak ő legyen jól és maradjon egészséges végig.

Az elején hánytam. Érzékeny a mellem. Mostanában a fejem fáj. Pattanások jelennek meg olyan helyeken, ahol eddig nem. A torkomon érzem a savat... Az elsők egyébként nem is zavarnak, a legjobban a sav zavar.

Összességében a nagy öröm mellett a rossz dolgok eltörpülnek.

Bár még messze van a vége.

2022. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
5ös vagyok, mi bajotok, hogy lepontoztok? De őszintén...
2022. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

28hetes vagyok a második kislányommal, de sokkal nehezebben viselem ezt a terhességet, mint az elsőt. Mai napig is vannak émelygéseim, sőt van hogy nem is marad bent az étel. A hasam majdnem akkora, mint mikor az első lányomat szültem, ezáltal nagyon nehéz.

Az ülés kényelmetlen, mert fáj a medencecsontom. A fekvés sem kényelmes, mert a csípőcsontjaim is kivannak, az oldalt fekvéstől.

A gyomorsav marja a nyelőcsövemet, és durva migrének törnek rám.

Összeségében szinte szenvedek, de a babáért ki kell bírni🥰❤️

2022. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!