Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni?

Milyen érzés terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy milyen érzés.. Nem vagyok terhes, de már szívesen lennék az! ☺️
2019. jún. 25. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én imádtam minden pillanatát, sokszor eszembe jut, hogy átélném még. Rosszul sose voltam, egyik babánál sem (kettő van), de az egyik nagyon problémás terhesség volt (ismeretlen eredtű vérzés, majd hetek múlva lepényleválás, emiatt hematóma, végül koraszülés), de ennek ellenére mindkettőre csodálatosan emlékszem vissza, hiányzik.
2019. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Más állapot, semmihez sem hasonlítható boldogság. Mintha csak veled történne meg ez a fantasztikus dolog, nem nők millióival : D Mindig veled van, a részed, a szíved, a lelked egy része.
2019. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ milyen terhességet kapsz ki. Szerettem terhesnek lenni, nagyon büszke voltam a pocakomra, de amúgy egy hatalmas nyűg volt. 12. hétig iszonyú rosszul voltam, nagyon fájtak a melleim, szédültem, aztán jött a gyomorsav, vizesedés, magas vérnyomás miatt többször kórház (pedig vékony alkat vagyok), az utolsó hónapban és szülés után annyira fájt a bal csípőm, hogy bicegve jártam csigatempóban, és még sorolhatnám.

De hogy konkrétan milyen érzés? Most vagyok 7 hetes a másodikkal, egyszerűen érzed, hogy nem vagy egyedül és a hasadban állandóan egy kis nyomást érzel, nem "üres " a méhed.

2019. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

1. Terhesség jo volt, bár sirós voltam és folyton csokit ettem. A 30hettől vartam a veget mert vizesedtem, es a legvetel is fajt.

2. Terhesseg borzaszto volt. Eloszor bevereztem, görccsel, aztan jott a folytonos derekfajas. A 20.hettol jottek a joslok, a medencecsontom ugy fajt, mintha eltort volna, aztan a szemeremcsontom is. Fajt minden, egy furdestol kifulladtam. Alig birtam mozogni, de ugye a nagyot vinni kellett oviba. Szoval borzalmas volt, alig vartam, hogy vege legyen.

Emellett persze az anyasagot elvezem imadom minden pillanatát, de a terhesseg reszet elfelejtenem.

2019. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Borzalom, de ha gyereket akarsz, ki kell bírni, van aki amúgy simán kihord tíz gyereket is, szóval szerencse kérdése.
2019. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Az elsönél 5-16 hétig hánytam, borzasztóan voltam. Utána csak reggel voltam rosszul, egyébként sétáltam, mentünk mindenfelé, nagy hassal voltak bizonyos dolgok nehezebbek, úgy emkékszem jól aludtam.

Most 8 hónapos terhes vagyok, az eleje most kb. 7 hétig jó volt, utána 2 hétig rosszabbul voltam mint az elsővel, pedig azt hittem nem lehet überelni. Utána hullámokban voltam rosszul de dolgozni is jártam, most viszont kb. a 12. hétre elmúlt, reggel se vagyok rosszul, de nem is érnék rá a nagy mellett. Sokat állni nem tudok, hosszú autóúton dagad a lábam, de egyébként nincs semmi, feljön a savam és fáradt vagyok. Általában jól is alszom, kivéve épp tegnap nem volt jó sehogy. Fickándozott, meleg volt és még a kutyák is ugattak. Az első gyerek nem ugrált ennyit, ő UH-kon is sokszor aludt.

2019. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Imádom annak ellenére is,hogy 18.hétig napi 20-40szer hánytam :)

Szép állapot,nincs hozzáfogható. Nekem mondjuk eléggé szenvedős,fizikailag nulla vagyok,állandón rosszul vagyok,napi 10 hőhullám,vízesedés...de nem cserelném el semmire.

1 hét múlva szülök :)

2019. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Sz@r. Nem veletlen hivjak tehernek. Migrenem van es az a gyogyszernek csufolt placebo, amit be lehet szedni semmit nem er. Legutobb harom napig szenvedtem a fejfajassal. A tested egy elo inkubator. Faradekonyabb vagy es kevesebb dolgot tehetsz meg. Ha meg hanysz is akkor egyenesen a legsz@rabb dolog a vilagon.
2019. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Én 3x voltam babás, egyetlen egyszer se hánytam. Semmi tünetem nem volt a szagérzékenységen és azon kívül, hogy random helyeken és szituációkban sírtam el magam. :D Én élveztem nagyon, a vége felé nehéz volt aludni, de amúgy nagy kaland. :)
2019. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Felfoghatatlan. A testemben egy másik ember élt. Érezni a mozgását, hallani a szívverését. Ahogy hétről hétre nő bennem. Nagyon szerettem a terhességet. Amikor megláttam, teljesen kiüresedtem. Elvitték megfürdetni, én meg le akartam szállni az ágyról, hogy utána menjek. Tudtam, hogy nem szabad, mégis teljesen az volt a fejemben, hogy megyek. Sajnos, nem lehetett, mert rám szóltak.😀
2019. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!