Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottam a “szódabikarbónás”...

Hallottam a “szódabikarbónás” tesztről…. Ha pezseg fiú lesz, ha nem pezseg lány. Volt aki kipróbálta és bejött ? Nem nagyon hiszek az ilyenekben de egy ismerősöm mesélte akinek bejött 😃

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én már tudtam hogy fiú amikor kipróbáltam és az lányt jelzett :D nekem egyébként a létező összes babona tünet stb. lányt mutatott.
2022. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Én nem terhesen próbáltam. Egyszer fiút mutatott, egyszer lányt.

Egy hatalmas f...ág az egész.

2022. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez olyan mint a kínai naptár, akinek épp bejön esküszik rá. Nekem is minden lányt jósolt aztán kisfiam lett. Poénból persze ki lehet próbálni :)
2022. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nagyon unatkozom, merő poénból most kipróbáltam sütőporral (szódabikarbónát elhasználtam takarításhoz 😆), az úgyis majdnem ugyanaz. Nekem ma erősítette meg az orvos, hogy biztosan fiú a magzat, és durván pezsgett a pisi-sütőpor kombó.


De ettől még nem látom bizonyítottnak a dolgot, mert lánymagzatos kismamapisi nincs itthon. 🤣

2022. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak az aktuális vizeleted ph-ján fog múlni hogy habzik vagy sem.
2022. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Eszembe sem jutna ilyennel pepecselni 😄. Nyilván hülyeség. De ha ráérsz és kedved van pisit kutyulni szódabikarbónával tedd azt.
2022. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Haha vicces olvasgatni ezeket a válaszokat 😃

Majd lehet kipróbálom én is poénból 😃


6# nem is tudom, hogy lesz e rá időm 6 hónap alatt….

Rengeteg időt vesz igénybe… terhességi tesztet sem érdemes csinálni mert csak idő pazarlás 🤷🏻‍♀️

2022. szept. 12. 19:38
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát ne haragudj, de azért nem hasonlítanám össze egy terhességi teszttel a hugyozz szódabikarbónára butaságot. Szóval kicsit vicces, hogy te készülsz ilyesmire, de te ironizálsz 😃. De amúgy 50%, hogy bejön, az meg már nem is kevés 😄. Csináld csak.
2022. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Gondolom ha te ilyen kérdések alá írogatsz nagyon elfoglalt ember lehetsz 😃

Tehát számodra ez nem időpazarlás, de az igen hogy ha megyek WC-re akkor belepisilek egy műanyag akármi be xd

Jézus

Na jó mehetsz is innen senki nem kiváncsi rád😃

Na pazarold a drága időd😂😂😂

2022. szept. 12. 20:06
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen kiprobaltam lanyt mutatott es lany lett. Bar csak viccbol csinaltam pont bejott 50% esely.
2022. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!