Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, 7 hetesen...

10 hetes vagyok, 7 hetesen volt már egy felfázásom, kaptam antibiotikumot, mert csípett is, most újra előjött, félek, hogy megint antibiotikumot kapok. Ha igen nem lesz gond a babának?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Rétegesen öltözök, sokat iszok még is visszajön. Lehet a terhesség is okozza?
2022. szept. 12. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az orvos, aki felírta a gyógyszert, nyilván követi az állapotodat. Tőle kérdezd.
2022. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván. Én tapasztalatokra lennék kiváncsi :)
2022. szept. 12. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

A legtobb gyogyszer szedheto terhesseg alatt, az antibiotikumok meg plane, az egyik legbiztonsagosabb.

Viszont ha nem szeded be es felulfertozodik, siman elvetelhetsz, ugyhogy ezzel nem szabad jatszani.

Gondolj bele milyen betegek vannak, epilepsziasok, szivbetegtek stb. akik igen eros gyogyszereket szednek, megis szulnek. A legtobb gyogyszer szedheto.


Es igen, ilyenkor a terhesseg miatt gyakori, semmi koze a reteges oltozkodeshez ( nem lehet a hidegtol felfazni, ez osdi magyar babona).

2022. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, elozo voltam diplomas apolo 🙂
2022. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt gyakoribb a felfázás. Megelőzés ugye fontos (ezt ahogy látom te is tudod). Nekem egy nagyon aranyos, ehhez értő néni adott egy általa készített teákeveréket. Emellett a vitaminfogyasztásomra kellett nagyon odafigyelnem. Így nem volt gond.
2022. szept. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves diplomás ápoló! Kb. 20-szor fáztam fel hideg idő miatt, vagy inkább annak a következtében. Nézd át újra a tankönyveidet inkább.

Kérdező! A húgyúti fertőzés általában vissza szokott térni, odafigyelés mellett is. Nekem a tőzegáfonya vált be, amit állandóan szedtem. Esetleg próbáld ki azt. Az antibiotikum nem káros a magzatra, olyat nem írnak fel ami káros rá.

2022. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!