Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan álmos kismamák,...

Állandóan álmos kismamák, hogy tudtok ébren maradni?

Figyelt kérdés

Első trimeszterben vagyok, az egyetlen tünetem az, hogy bárhol el tudok aludni, ülve - állva, mindenhogyan.


A vérképem tökéletes.


Ti hogy birtok ébren maradni?

Előbb sétálás közben állva aludtam el, itthon is takarítás közben, 24 óra alvás nem lenne elég..


2022. szept. 13. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy éltem túl, hogy munka után ledőltem egy órára... én is rendkívül álmos voltam
2022. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen sokszor. 27 hetes vagyok, és van egy 2,5 éves kisfiam. Itthon vagyok vele, ha alszik délután, énis ledőlök 1-2 órára:)
2022. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. 2 éves a fiam, a múltkor a játszótéri padon aludtam el ülve, szerencsére vannak ismerős anyukák, de ebből baj is lehet... nagyon nehéz. Gyerek nelkül még oké, lehever az ember, de gyerekkel nincs mese, kelni kell ejjel is, reggel is. Reménykedek, hogy a második trimeszterre elmúlik.
2022. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 2.5 éves kisfiam, dolgozom is otthonról, estére már nagyon fáradt voltam. Amikor tudtam, korán lefeküdtem, olyan 8-9 körül, meg napi 2 kávé :D

2.trimeszterben jobb lett sokkal, most a 3.ban megint fáradt vagyok, úgyhogy korai fekvés meg a kávé ami segít. Meg a kisfiam nagyon mozgékony, állandóan résen kell lennem, ő edzésben tart.

2022. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszterben volt, hogy az iroda wc-ben sírtam pár percet délután 2-kor, hogy nem bírom tovább, annyira álmos vagyok. Home office-ban néha aludtam 20-30 percet, az szó szerint az életemet mentette meg. Soha életemben nem éreztem ilyen brutális fáradtságot. Aztán a 14. héten mintha elvágták volna, tök jól lettem. Most vagyok 23 hetes, és most kezd visszajönni sajnos…. de már csak itthonról dolgozom, úgyhogy egy fokkal jobb, de így is nehéz. Kitartás!
2022. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ooooo, nem tudtam, hogy ennyien vagyunk ezzel 💪🏻 de utána már könyörögni fogunk az alvásért
2022. szept. 13. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Brutális, pláne ha irodában vagyok bent és ülök egész nap, még álmosabb vagyok. Rajtam mondjuk egy rövid séta is segít de nyilván nem járkálhatok egész nap.


8 hetes vagyok


Korábbi terhességem alatt a 2. és 3. trimeszterben sem voltam sose olyan álmos, mint az elsőben, most is ebben bízok. Vérnyomásom is tartósan 100 alatti, biztosan nem segít.

2022. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj #7, ne is mondd, én most koptatom a 10+4-et, eddig semmi tünetem nem volt, 3 napja kezdődött ez az állandó álmosság, leviszem a kutyát, nekidőlök a villanyoszlopnak és elalszom 😆
2022. szept. 13. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Fű én ettől félek... Második babát szeretnénk, de én az első trimesztert korábban jóformán átaludtam. A fiam viszont szörnyű alvó, mellette nem lehet csak úgy ledőlni és aludni. Nem merek belevágni még a másodikba, mert ha megint jön ez az álomkór, attól félek ott halok meg, vagy elalszom a földön, ő meg addig kárt tesz magában. :(
2022. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 21-9-ig aludtam 12 órákat éjszaka (10-18:30-ig dolgoztam).
2022. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!